Küçükçekmece'ye hayırlı olsun ziyareti

Küçükçekmece'ye hayırlı olsun ziyareti Aziz Babuşcu, olağan kongrelerini yaparak yeni yönetimlerini seçen ilçelerimi ziyaret etmeye devam ediyor.

Aziz Babuşcu, olağan kongrelerini yaparak yeni yönetimlerini seçen ilçelerimi ziyaret etmeye devam ediyor. Başakşehir ve Küçükçekmece ilçe teşkilatlarımızı ziyaret eden Babuşcu, İlçe Yönetim Kurulu toplantılarına katıldı.


 


Aziz Babuşcu ilk olarak Başakşehir İlçe Başkanlığında gerçekleşen Başakşehir Genişletilmiş İlçe Yönetim Kurulu Toplantısına katıldı.  Yeni seçilen İlçe Yönetim Kurulunu kutlayan Babuşcu, hayırlı olsun dileklerini iletti.


  


İl Yönetim Kurulu Üyesi Solmaz Kıran Çinkıl, İlçe Başkanı Ayhan Özgürel, Belediye Başkanı Mevlüt Uysal ile Ana Kademe, Kadın Kolları ve Gençlik Kolları Yönetim Kurulu Üyelerinin katıldığı toplantıda bir konuşma yapan Babuşcu, “İlçe kongrelerimizi büyük bir birlik ve dayanışma ruhuyla, AK Parti’ye yakışır bir şekilde bitirdik. Şimdi Gençlik ve Kadın Kollarımızın il kongrelerini gerçekleştireceğiz. Kongre sürecini tamamlayan ilçe teşkilatlarımızdan üye kayıt, kanaat önderleri ve sandık koordinatörleri başlıklarında kesintisiz olarak çalışmaya devam etmelerini bekliyoruz. Bu çalışmalar, bizi 2014 seçimlerinde başarıya taşıyacak ve hizmet yolculuğumuzun devam etmesini sağlayacaktır.” Dedi.


 


Aziz Babuşcu daha sonra Küçükçekmece İlçe Başkanlığında gerçekleşen Küçükçekmece İlçe Yönetim Kurulu Toplantısına katıldı.


 


İl Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Yıldız, Küçükçekmece İlçe Başkanı Temel Karadeniz, Küçükçekmece Belediye Başkanı Aziz Yeniay ile  Ana Kademe Yönetim Kurulu Asil ve Yedek Üyelerinin katıldığı toplantıda konuşan Babuşcu, “Kongre takvimimiz, kurumsal tecrübemizi yansıttığımız, demokrasi kültürümüzü geliştirdiğimiz bir dönem olarak sona erdi. Kongrelerimizde uyumu, yenilenmeyi, iş yapanı ödüllendirmeyi amaçladık. Bunun için herkesi dinlemeyi, anlamaya çalışmayı, istişare yapmayı ihmal etmedik. Kongrelerimizde birçok yeni arkadaşımız görev aldı. Bu durum, teşkilattaki görevine devam eden arkadaşlarımıza tecrübelerini yeni katılan arkadaşlarla paylaşma sorumluluğu yüklüyor. Arkadaşlarımızın bu konuya gereken hassasiyeti göstereceğini biliyorum. Hep birlikte, samimiyetle çalışarak partimizi ve ülkemizi daha güzel günlere götüreceğimize inanıyorum.” ifadelerini kullandı.

Bu haber 15 Şubat 2012 Çarsamba, 18:48 tarihinde yayınlandı.

Yorumlar Yorum yapın

  • Bu haber için yapılmış yorum bulunmamaktadır.
    Yorum yapmak için tıklayın.