THY Bowling ödül töreni

THY Bowling ödül töreni Türkiye’deki acante çalışanlarına ulaşmak, iş ortaklarıyla keyifli bir etkinlikte buluşmak ve acente çalışanlarının Türk Hava Yolları markasına kendini daha yakın hissetmelerini sağlamak amacıyla başlatılan Türk Hava Yolları Bowling ligi İstanbul’da yapılan final ve ödül töreni ile sona erdi.

Türkiye’deki acante çalışanlarına ulaşmak, iş ortaklarıyla keyifli bir etkinlikte buluşmak ve acente çalışanlarının Türk Hava Yolları markasına kendini daha yakın hissetmelerini sağlamak amacıyla başlatılan Türk Hava Yolları Bowling ligi İstanbul’da yapılan final ve ödül töreni ile sona erdi.
Türkiye’nin dört bir yanından yaklaşık 700 acente çalışanın katıldığı Türk Hava Yolları Bowling ligi 9-24 Haziran tarihleri arasında  17 il ve 20 salonda yapıldı. 3 hafta süren lig sonunda kendi bölgelerinde başarı elde eden takımlar,  İstanbul’da büyük finalde biraraya geldi. Final sonrasında yapılan törenle kupa ve ödüller sahiplerini buldu.
Etkinliğimizin Şampiyonu Muş’tan Serinbayır Turizm oldu. İkinciliği ise Batman’dan Aeste Turizm, üçüncülüğü de İstanbul’dan  VİP  Turizm elde etti.
 Türk Hava Yolları bowling ligi final ödülleri
Şampiyon takım: Barselona seyahat paketi, FC Barcelona maç bileti, şampiyonluk kupası
İkinci Takım: Comfort Class gidiş / dönüş uçak bileti
Üçüncü Takım: Yurt içi gidiş / dönüş uçak bileti ve Türkiye’de derbi maç bileti.
Finallerin en skorer oyuncusu: IPad 3
Finallerin en skorer ikinci oyuncusu: IPhone 4
Finallerin en skorer üçüncü oyuncusu: IPod

Bu haber 11 Temmuz 2012 Çarsamba, 13:59 tarihinde yayınlandı.

Yorumlar Yorum yapın

  • Bu haber için yapılmış yorum bulunmamaktadır.
    Yorum yapmak için tıklayın.