Bütçe 2 milyon TL'yi aşmazsa İvedik yeni macerasında Miami'de ünlü South Beach'in altını üstüne getirecek...
Şahan Gökbakar'ın canlandırdığı Recep İvedik'in yeni filmi için yapımcı Faruk Aksoy kesenin ağzını açtı. Aksoy, çekim ekibinin konaklamaulaşım maliyetleri ve Amerikalı oyuncuların ücretleri için 2 milyon lirayı gözden çıkardı.
YENİ MACERA SÜPER SAHİLDE
Recep İvedik yeni macerasında ülkemizi yurtdışında temsil edecek! Geçen ay Berrak Tüzünataç'la sabah 05.00'te balkonda öpüşürken görüntülenen Şahan Gökbakar, bu olayın ardından Amerika'ya gitmişti. Dedikodulardan kaçtığı söylenen Gökbakar'ın aslında Recep İvedik 4 filmi için Miami'de mekân baktığı ortaya çıktı. Ünlü komedyenin hedefi, İvedik'in yeni macerasını ünlü South Beach'te çekmek.
BİKİNİLİ SEKSİ OYUNCULAR ARIYOR
Filmin çekimleri için gerekli izinleri alan Şahan Gökbakar, bugünlerde maliyet hesabı yapıyor. İlk 3 filmin bütçesini 1 milyon TL'nin altında tutan Gökbakar, yeni filmin bütçesinin 2 milyon lirayı geçmemesi için kılı kırk yarıyor. Seksi kadın oyuncular için Miami'deki kast ajanslarıyla da görüşen ünlü komedyen senaryoyu da kafasında oluşturdu. Yeni filmde İvedik, South Beach'in altını üstüne getirecek.
HT MAGAZİN /ZAFER AKBAŞ