Gazeteci Cüneyt Özdemir'in hazırlayıp sunduğu 5 N 1 K programına konuk olan ünlü komedyen Ata Demirer, Özge Borak ile arasında ilişki olduğunu açıkladı.
Ata Demirer "Özel hayatımla ilgili konuşmayı sevmiyorum. Bu konuda ilk ve son kez konuşuyorum. Özge ile aramızda bir şey var" dedi.
Eyvah Eyvah 2 ile gişe rekoruna doğru giden Ata Demirer. CNN Türk'te yayınlanan 5 N 1 K programına konuk oldu. Usta gazeteci Cüneyt Özdemir'in sorularına açıklıkla cevap veren Ata Demirer filmi ve hayatı ile ilgili cevaplar verdi. Özdemir program sırasında aynı zamanda Twitter'dan aldığı soruları da Ata Demirer'e sordu. Cüneyt Özdemir magazin basınında gündeme gelen Özge Borak'la ilişkisine yönelik haberleri hatırlatarak "İlişkiniz var mı?" sorusuna Ata Demirer'den net yanıt geldi. Ata Demirer "Normalde özel hayatımda konuşmak istemem. Normalde buna cevap vermek istemedim. Aramızdaki olay çok yeni. Kendimizin bile yeni dillendirdiği bir şey. Doğal olarak filmin önüne geçmesini istemedik ve cevap vermedik. Ama aramızda böyle bir şeyler var. Bu konuya ilk ve son kez cevap vereceğim" dedi
haber3.com