Başbakan Yardımcısı Emrullah İşler, Çamlıdere Belediye Başkanı Hazım Can ve AK Parti Yenimahalle Belediye Başkan Adayı Adem Ceylan’nın katılımları ile Çamlıdere’de yapımı tamamlanan Adem Ceylan Parkı’nın açılışı gerçekleşti.
Ankara‘ya yakın orman ve tabi güzellikleri ile doğa harikası, tarihi, turistlik, ve inanç turizminde öncü olan Çamlıdere, yeni bir parka daha kavuştu.
Çamlıdere Belediye Başkanı Caner Can tarafından başlatılan, Yenimahalle Belediye Başkan Adayı Adem Ceylan’ın İl Özel İdare Genel Sekreterliği döneminde yapımı tamamlanan ve Adem Ceylan’ın ismi verilen vatandaşların yoğun ilgisi ile açılışı yapıldı.
Hemşehrileri tarafından coşkulu bir şekilde karşılanan Ceylan, Parkın açılışında kısa bir konuşma yaptı ve şunları söyledi;
Tüm hemşehrilerime içten teşekkürlerini sunuyorum. Ülke olarak zor bir dönemden geçiriyoruz. Önümüzdeki yerel seçimler bu yüzden çok önemli. Sadece Yenimahalle’li vatandaşlarımızın değil tüm Türkiye’nin bu bilinçle sandığa gideceğinden hiçbir şüphem yok.
30 Mart akşamı, Yenimahalle Belediyesinde bir görev değişikliği olacak. Esnafı, Kadını, Genci, Yaşlısı, Engellisi ve toplumun tüm kesimleri ile birlikte Yenimahalle’li vatandaşlarımızın söz sahibi olacağı bir yönetim gelecek. Yenimahalle, Ak Belediyecilik anlayışı ve hak ettiği hizmet ile tanışacak.
Yenimahalle’ de çok şey değişecek inşallah. Her mahallede Kreşi olan, kadınları gençleri için spor kompleksleri ve Kültür Merkezleri olan, Yaşlı takip sistemi ve evde bakım hizmeti ile yaşlılarını ihmal etmeyecek olan,  Vizyon projeleri ile de Yenimahalle’yi marka şehir yapacak olan bir yönetim olacak.  Yenimahalle daha yaşanabilir bir ilçe olacak. Yeşil alanları, otopark çözümleri, eksiksiz sosyal donatı alanları ile değişim Yenimahalle için 30 Mart’ da başlayacak. Dedi.
Başbakan Yardımcısı Emrullah İşler açılışta yaptığı konuşmada AK Parti Yenimahalle Belediye Başkan adayı Adem Ceylan'ın da Çamlıdereli olduğunu ifade etti. Yenimahalle'de geçen dönem yaşanan yol kazasını telafi edip Ceylan'ı belediye başkanı yapacaklarını kaydetti.
30 Mart'ın yerel seçim olmaktan çıktığını dile getiren İşler, "Çünkü ülke üzerinde birtakım operasyonlar yapılıyor, bir takım oyunlar oynanıyor. Ülkenin kaderi belirlenmek isteniyor. Millet iradesi saf dışı bırakılarak, bir takım odakların iradesi bu ülkeye dayatılmak isteniyor. ve yapılan operasyonlarla, karalama kampanyalarıyla milletin iradesi çalınmak isteniyor" dedi.