Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli, seçim çalışmaları kapsamında Korucuk Mahallesi İdealkent Sitesi’nde toplantı yaptı. 2002 yılından önceki dönemi hatırlatan Dişli, “Ülkede yaşanan değişimleri görüyorsunuz”dedi.
Korucuk Mahallesi’nde düzenlenen toplantıda Ada Yönetimi Başkanı Ali Yalın, mahalle halkı adına Başkan Dişli’ye çiçek takdim etti. Öncelikle mahalle halkının istek ve taleplerini dinleyen Başkan Dişli, mahalle halkına 2004 yılından bu güne yaptığı hizmetler hakkında bilgi verdi. Belediyelerin yaptığı çalışmaların ortada olduğunu belirten Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli, “ Bizim AK Partili belediyeler olarak seçimden seçime hizmet yapmak gibi bir anlayışımız yok. 2 dönemdir yaptığımız çalışmalar ortada. Önümüzdeki süreçte Karaman, Camili ve Korucuk için planladığımız 3 pazaryeri var” dedi.
AK Parti hükümeti son 80 yılda yapılan hizmetlerin toplamının 12 yılda gerçekleştirdiğini kaydeden Başkan Dişli, “Bu seçimler artık yerel seçimden çıktı. Biraz 2002 yılından öncesini hatırlamak gerekiyor. Hasta olduk mu hastanelere gitmeye korkuyorduk. Muayene ayrı dert, ilaç kuyrukları ayrı dert. Şimdi evde sağlık hizmetleri başladı. Eğer yatan hastanız varsa devlet size 700 Lira maaş ödüyor. Belki 10 yıl öncesinde bu hizmetler bir hayaldi. Şimdi bu hizmetleri yaşayarak görüyorsunuz. AK Parti’nin başarısının altında bize karşı duyduğunuz güven ve destek var. Bu destekle ülkemizde 12 yıldır istikrar sürüyor. Bu istikrarın devamını istiyorsak sandığa giderken iyi düşünmemiz gerekiyor” diye konuştu.