Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Yeşilırmak Caddesi, Zafer Kapalı Halk Pazarı, Habibler Kapalı Halk Pazarı ve kermeslerde vatandaşlarla buluştu.
Başkan Hakan Tütüncü’ye Ak Parti Kepez İlçe Başkanı Yusuf İşeri, Kepez Belediyesi Meclis Üyeleri ve Ak Parti Kepez İlçe Teşkilatı eşlik etti. Seçimden seçime vatandaşlarımızla olmak, bizlere göre olmadığının altını çizen Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, “Biz her zaman vatandaşlarımızla birlikte olmalıyız. Belediye Meclis Üyelerimiz ve İlçe başkanımızla birlikte bu konudaki hassasiyeti geçen dönemde gösterdik. Yeni dönemimizde de çok büyük hassasiyet gösterip halkımızın hep yanında olacağız” ifadesini kullandı.
Mazbatayı aldığı ilk gün sevincini vatandaşlarla paylaştığını belirten Tütüncü, “Heyecanımızı, halkımızla paylaşmamız bile başlı başınca bir farklılığımız. Önümüzdeki günlerde bizlere oy veren, vermeyen bütün vatandaşlarımızı güvenlerini ortaya koyarak belediye başkanlığına seçen halkımızla birlikte olacağız. Vatandaşlarımız bizlerin yanına tebrik için gelmeden, vatandaşlarımıza teşekkür ziyaretleri yapıyoruz” dedi. Tütüncü, bizler her zaman halkın yanında olduklarını bildirerek sözlerini söyle tamamladı;
“Biz her zaman halkla birlikte olduk. Bizlere destek veren esnaflarımızı, sanayicilerimizi ziyaret ediyoruz. Şimdi 2014’de yeni dönem başlıyor. Yeni dönemde de beş yıl boyunca vatandaşlarımızla birlikte olacağız.”