GittiGidiyor.com, havaların soğumasıyla birlikte sosyalleşmenin en rahat ve sıcak mekanı evlerde kış keyfini doyasıya yaşatacak birbirinden eğlenceli öneriler sunuyor.
Arkadaş Sofrası, Oyun Modu, Parti Zamanı, Film Maratonu ile evde tek başınıza veya sevdiklerinizle vakit geçirirken ihtiyacınız olan her şey GittiGidiyor.com’da.
Arkadaşların bir araya geldiği, lezzeti ve sohbetibol bir yemek gibisi var mı? "Tabii ki yok!" diyorsan yemekler hazırlansın, Arkadaş Sofrası kurulsun. Yemek takımları, pişirme setleri mükemmel sofralar için yüzlerce ürün sizi GittiGidiyor.com’da kahkaha dolu sofralara davet ediyor.
Soğuk havaları rekabet ateşiyle ısıtmaya hazır mısın? O zaman oyun arkadaşları toplansın, Oyun Modu başlasın. Konsol oyunlarından, kart oyunlarına, tabletten, ev ses sistemlerine onlarca seçenek GittiGidiyor.com’da rekabeti eğlence ile buluşturuyor.
Parti zamanına sen karar ver, arkadaşlarına haber ver. Her şeyi daha eğlenceli hale getirecek parti konseptini belirle. Müzik sistemleri, kablosuz hoparlör, rengarek balonlar, konfetiler, temalı kostüm ve aksesuarlar, disko topu ile eğlenceye kucak aç. GittiGidiyor’un özel “Müzik Liste”siyle dansa başla.
İster üçleme olsun, ister devam filmi Film Maratonu başlasın. Patlamış mısır ya da sıcacık kahve eşliğinde komedi, aksiyon, korku, aşk, entrika art arda bir dünya film GittiGidiyor.com’da izlenmeyi bekliyor.
Hemen arkadaşlarınızı toplayın, kışın soğuğunu arkanızda bırakın, evinizin rahatlığında sıcacık ve unutulmaz anlar yaşamaya başlayın.