Performans ve stiliyle outdoor meraklılarının vazgeçilmez markası Merrell, salon sporu ve yoga için hazırladığı Portland koleksiyonunu kadınların beğenisine sunuyor. Geniş iç hacmi ile eşyaları düzenli bir şekilde taşıma imkanı sunan koleksiyon, sade ve sportif görünümüyle kadınların vazgeçilmezi oluyor. Bordo, siyah ve krem renklerin hakim olduğu koleksiyonda, omuz ve sırt çantaları dikkat çekiyor.
Dünyaca ünlü outdoor markası Merrell’ın yeni koleksiyonu Portland, spor yapmayı seven kadınlar için tasarlandı. Eşyaları düzenli bir şekilde yerleştirme olanağı sunan Portland, şıklığı sportif görünümle birleştiriyor. Farklı model ve renklerde tasarlanan koleksiyon, günün her saati kullanıma uygun.
Portland, dayanıklı ve kolay yıkanabilen kumaşı sayesinde kullanım kolaylığı sunuyor. Tüm çanta modellerinde bulunan geniş iç hacmi sayesinde çok daha fazla eşya taşımaya imkan tanıyan Merrell Portland, kadınların en yakın arkadaşı olmaya aday.
Merrell’ın onlarca farklı model ve renk seçeneklerine Yeşil Kundura Mağazaları, Yeşil Kundura Bayileri ve www.yesil.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.