Türkiye’nin sevilen markası Çilek, kendi gibi Bursa İnegöllü markalarla 14 Kasım Cumartesi günü bir dostluk turnuvası düzenledi. Çilek’in önderliğinde gerçekleşen “İnegöl Firmalar arası Dostluk Turnuvası”na; Özdilek, NDesign ve Starwood markalarının çalışanlarından oluşan futbol takımları katıldı. Çilek Yönetim Kurulu Üyesi Muharrem Çilek’in ev sahipliği yaptığı organizasyonda, diğer katılımcı markaların üst düzey yetkilileri de takımlarına destek için yer aldı.
Bebek, çocuk ve genç odası kategorisinde Türkiye’nin sevilen markası Çilek, Bursa İnegöllü dost markalarıyla keyifli bir turnuvaya imza attı. Çilek önderliğinde, 14 Kasım Cumartesi günü gerçekleşen, İnegöl’ün önde gelen markaları Özdilek, NDesign ve Starwood’un çalışanlarından oluşan futbol takımlarının katıldığı ve tatlı bir rekabetin yaşandığı dostluk turnuvasında; Çilek birinci, Starwood ikinci, NDesign üçüncü, Özdilek ise dördüncü oldu. Çilek Yönetim Kurulu Muharrem Çilek’in konuklara ev sahipliği yaptığı organizasyonda katılımcı diğer firmaların üst düzey yetkilileri de etkinlik alanında yer alarak takımlarına destek verdi.
Bursa ve ülke ekonomisine büyük katkı sağlayan, yurt içi ve yurt dışında büyük başarılara imza atan markaların bir araya gelerek gerçekleştirdiği “İnegöl Dostluk Turnuvası” ile firmalar arası dostluğun ve iletişimin güçlendirilmesi amaçlanıyor. Önümüzdeki yıllarda da gerçekleştirilerek geleneksel hale getirilmesi hedeflenen dostluk turnuvasının, daha fazla İnegöllü mobilya firması arasında yapılması ve markalar arası bozulmayacak güçlü bir bağ kurulması amaçlanıyor.