Cosmedica ile yaptığı görüşmelerin ardından Milinko Pantiç’e Dr. Levent Acar ve Dr. Emrah Canik tarafından saç ekimi operasyonu gerçekleştirilecek.

“TÜRKİYE’DE BİR EKİBİ ÇOK İSTERİM”
Atatürk Havalimanı’nda basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Milinko Pantiç, İspanya ve Türkiye’nin birbirine yakın ülkeler olduğunu belirterek, “Biz İspanya ve Türkiye olarak birbirine çok yakın kardeş ülkeler gibiyiz. Ben bir futbol antrenörüyüm. Türkiye’yi çok seviyorum ve burada bir ekibi çok isterim” diyerek Türkiye’deki futbol kulüplerine yeşil ışık yaktı.
Sağlık turizmi için İstanbul’a geldiğini belirten Atletico Madridli teknik adam, “Sadece futbol için burada değilim, başka bir amaç için de buradayım. Türkiye’nin sağlık turizmi konusunda okuduğum makalelerden yola çıkarak methini çok duydum ve bu konuda araştırmalar da yaptım. Sağlık turizmi konusunda özellikle başta İstanbul olmak üzere hem teknoloji anlamında hem hastalara ilgi olarak çok iyi hizmet verildiğini duydum. Buradaki klinikleri merak etiğim için buraya geldim. Burada saç ekimiyle ilgili olarak Dr. Acar ve Dr. Canik ile de görüşüp fikirlerini almak istiyorum” dedi.Türkiye’de saç ekimi operasyonunun maliyeti 2 ile 4 bin TL arasında değişirken, ABD’de 15-20 bin doları bulan bu operasyon için özellikle Avrupalı ve Arap turistlerin Türkiye’yi seçtiğini ifade eden Sönmez, “Saç ekim merkezlerine en çok Almanya, Suudi Arabistan, Dubai, Katar, Kuveyt, Libya ve Irak’tan hasta geliyor.
Atatürk Havalimanında her ay 300 bin adet ARAPÇA İstanbul haritası ücretsiz dağıtmaktayız. Haritamıza reklam vererek havalimanında % 80 yolcuya ilk siz ulaşın.
Derya Ergün
gokyuzuhaberci1@gmail.com
Tel:02124654420