Corendon Havayolları, şirketleri net satışlar, faiz/vergi öncesi kar-zarar, aktif toplam ve öz kaynak değerlerine göre sıralayan ve Türkiye’nin en büyük 500 şirketinin açıklandığı “Fortune 500 Türkiye”de bu yıl da ilk 250 şirket arasında yer aldı. Corendon Havayolları Genel Müdür Yardımcısı Olcay Türker, bu başarı ile ilgili şunları söyledi: “Dünyanın en itibarlı araştırmalarından biri olan listenin Türkiye ayağında her sene yükselerek yer almak bizler için gurur verici. 2005 yılında sektöre adım atan Corendon Havayolları, istikrarlı büyüme politikaları sayesinde bugün Türkiye´nin ve Avrupa’nın önde gelen firmalarından birisi olarak yoluna devam ediyor. Dünya genelindeki ekonomik sıkıntılardan ve bölgesel sorunlardan dolayı birçok şirketin ancak büyüklüğünü korumakla yetindiği bir dönemde, gerek Türkiye’de gerekse yurtdışında yeni pazarlarda operasyonlar yürüterek ciromuzu kontrollü bir biçimde arttırıyoruz. Sektörde edindiğimiz başarılı konumumuzu korumak ve yerimizi sağlamlaştırmak hedefleri ile çalışmalar
mıza özveri ile devam ediyoruz.”
Hizmet kalitesi ve sektöre getirdiği yeniliklerle uluslararası hava taşımacılığının önde gelen firmaları arasında adından sıkça söz ettiren Corendon Havayolları, 2012 yılı itibariyle her sene Capital ve Fortune dergileri tarafından açıklanan listelerde “Türkiye’nin en büyük 500 şirketi” arasında yer almaktadır.
Uçak,Helikopter ve DRONE (İnsansız Hava Aracı) Sigortası hakkında bilgi almak ya da poliçe yaptırmak  için uzman kadrosuyla Türkiye'nin her yerinde hizmet veren MERKA Sigorta Hizmetleri'ne aşağıdaki iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz.
Tel : 0212 570 13 83- 0533 815 20 13
Faks : 0212 571 36 91
E-posta : merihzengin@merkasigorta.com
merka@merkasigorta.com