Konya’nın merkez Selçuklu İlçe Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Cuma buluşmaları kapsamında Karatay Sanayi’de vatandaşlarla bir araya geldi.
Selçuklu Belediyesi tarafından da gerçekleştirilen Cuma buluşmaları hizmet kalitesine katkı sağlamaya devam ediyor. Her hafta farklı bir mahallede vatandaşlarla bir araya gelerek istek ve önerileri yerinde dinleyen Selçuklu Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Karatay Sanayi’nde esnaflarla buluştu. Programda Başkan Altay’a, AK Parti Selçuklu İlçe Başkanı Mustafa Hakan Özer, AK Parti Selçuklu Gençlik Kolları Başkanı Rafet Baştürk, Selçuklu Belediyesi Başkan Yardımcıları ve birim müdürlerinin yanı sıra, belediye meclis üyeleri ve Ak Parti Selçuklu teşkilat üyeleri de eşlik etti. Altay Yeni Cami’de kılınan namazın ardından esnafla sohbet etti ve istekleri dinledi.
“Güleryüzlü, güvenilir ve gayretli belediyecilik anlayışı ile halkımızla her fırsatta bir araya gelmeye gayret ediyoruz” diyen Selçuklu Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay,“Selçuklu’da halkımızla güçlü bir bağımız var. Bunda en önemli etken iletişim kanallarımızı daima açık tutarak halkımızla iç içe olmamız. Geleneksel hale getirdiğimiz ve halkımızın yoğun ilgisi ile devam eden Cuma buluşmalarımızı Başkan Yardımcılarından, birim müdürlerimize kadar çok geniş bir katılımla gerçekleştiriyoruz. Böylece sahada yapılan hizmetleri halkımıza birebir anlatırken, yapılacak çalışmalarla ilgili de halkımızla istişarelerde bulunuyoruz” dedi.
“Selçuklu demek hizmet demek” diyen Başkan Altay, “Selçuklu’da çok geniş bir yelpazede hizmet üretiyoruz. Klasik belediyecilik hizmetleri olan fen işleri, temizlik ve yeşil alan hizmetlerinde Türkiye’ye örnek belediyeyiz. Selçuklu’nun 72 mahallesine hizmet götürüyoruz. Mahallelerimize yapılan aile yaşam merkezleri, emekli konakları, spor salonları, okullar ve birçok tesisle Selçuklu’ya mührümüzü vurmaya devam ediyoruz. Selçuklu sadece bugün değil gelecekte de Türkiye’nin örnek belediyeleri arasında yer almaya devam edecek. Bunda halkımızın güven ve desteği en önemli gücümüz” diye konuştu.