Müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik özel çözümler geliştiren DenizBank, Öğretmenler Günü’ne özel kampanyası kapsamında devlet ya da özel sektörde görevli tüm öğretmenlere tahsis ücretsiz ve 3 aya varan taksit erteleme seçeneğiyle taşıt kredisi imkanı sunuyor.
Yenilikçi ürün ve hizmetleriyle farklılaşan DenizBank, meslek gruplarına önemli avantajlar sunmaya devam ediyor. Banka, Öğretmenler Günü’ne özel kampanyasıyla; 16 Aralık 2016 tarihine kadar, sıfır ya da ikinci el taşıt almak isteyen öğretmenlere, tahsis ücretsiz ve taksit ödemelerini 3 ay sonra başlatma fırsatı ile taşıt kredisi sunuyor. Böylece DenizBank’tan taşıt kredisi kullanan öğretmenler hem kredi için tahsis ücreti ödemiyor hem de isterlerse ödemelerine 2017’de başlayabiliyor.
“Öğretmenlerimize özel kampanya ile tahsis ücretsiz taşıt kredisi imkanı sunuyoruz”
Konu ile ilgili açıklama yapan DenizBank Konut ve Taşıt Finansmanı Grup Müdürü Hakan Varol, hizmet sundukları müşterilerinin hayatını kolaylaştırmak için sürekli daha yenilikçi düşünmeye odaklandıklarını ve onların ihtiyaçlarını karşılayacak ürünler üzerinde çalıştıklarını kaydetti. Varol şöyle devam etti; “Faaliyet gösterdiği her alanda değer yaratmayı, müşterilerine avantajlar sunmayı amaçlayan Bankamız, taşıt almak isteyen öğretmenlerimizin de hayatını ‘Deniz’de güzel kılmak için çalışmalarını sürdürüyor. Uygun faiz oranları ve ister 0 km ister ikinci el araç için olsun, sunduğumuz tahsis ücretsiz, 3 ay taksit öteleme fırsatı ile taşıt kredisi kullanmak isteyen müşterilerimize kolaylık sağlıyoruz. Yenilikçi çalışmalarımız önümüzdeki dönemde de sürecek.”
DenizBank Hakkında
DenizBank, gelişmekte olan Türk denizcilik sektörüne finansman sağlama hedefi ile bir kamu iktisadi teşebbüsü olarak 1938 yılında kurulmuştur. 1997 yılının başında, bir bankacılık lisansı olarak Zorlu Holding tarafından Özelleştirme İdaresi'nden satın alınan DenizBank’ı, Avrupa'nın önde gelen finans gruplarından Dexia Ekim 2006’da bünyesine katmıştır. 6 yıl boyunca Dexia’nın ana hissedarlığında faaliyetlerini sürdüren DenizBank, 28 Eylül 2012 itibariyle Rusya’nın en büyük ve köklü bankası Sberbank çatısı altında hizmet vermeye devam etmektedir. DenizBank, kısa süre içerisinde Türkiye’nin sayılı bankalarından biri haline gelmiştir. 2003 yılında çeşitli finansal hizmetleri aynı çatı altında toplayan bir “finansal süpermarket” oluşturmak amacıyla DenizBank Finansal Hizmetler Grubu kurulmuştur. DenizBank Finansal Hizmetler Grubu’nun, Türkiye’nin 81 ilinde, iştiraklerin şubeleri dâhil toplam 732 şubesi ile 15 bine yakın çalışanı bulunmaktadır.DenizBank Finansal Hizmetler Grubu’nda DenizBank’ın yanı sıra yedi yerli ve üç uluslararası finansal iştirak, beş yerli finansal olmayan iştirak ve Bahreyn’de bir şube bulunmaktadır. DenizYatırım, Deniz Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, DenizPortföy Yönetimi, DenizLeasing, DenizFaktoring, Destek Varlık Yönetim, Intertech, DenizKültür, Deniz Kartlı Ödeme Sistemleri, Açık Deniz Radyo-TV ve Bantaş Grubun yerli; EuroDeniz, DenizBank AG ve DenizBank Moscow ise uluslararası iştirakleridir.