Ducray Elution Sık Kullanım Şampuan, içeriğindeki, vitamin B5 ile saç derisinde koruyucu ve nemlendirici film tabakası oluşturarak, saç derisini tekrar eski sağlıklı dengesine kavuşturur. Sert su ile yıkansa bile saçları korur, hafifletir, yumuşatır ve parlaklık sağlar.
Saçlarınızı sık yıkamak hassas saç derinizi rahatsız edebilir. Bu durumda hassas saçınız ve saç deriniz için yüksek toleransa sahip, yumuşak dokulu bir şampuana ihtiyaç duyarsınız.
Şehir yaşamında her gün yıkamaya alışık olduğunuz saçlarınız için rahatlıkla kullanabileceğiniz Ducray Elution Şampuan, hava kirliliği ve çevresel faktörlere karşı saç derinizi ve saçınızı korur. Aşırı yağlanma ve aşırı hassaslaşmaya karşı deriyi güçlendirip, kolay taranmasını sağlar.
Ducray Elution Şampuan hassaslaşan saç derisinin üzerinde bıraktığı koruyucu film tabakası ile saçı ve saç derisini dış ataklara karşı korur. Elution Şampuanınzengin Vitamin B5 içeriği sayesinde saç derisinde doğal bir koruyucu ve nemlendirici film tabakası oluşturarak, saç derisini tekrar eski sağlıklı dengesine kavuşturur.
Kullanım alışkanlığınıza göre hassas saç derisinde istenilen sıklıkta kullanabilirsiniz. Hatta saçlarınızı her gün yıkayabilirsiniz.
Ducray Elution Şampuan Eczane Satış Fiyatı: 200 ml 46 TL