Yaptığı röportajlar, attığı adımlarla her zaman kadınlara cesaret veren ve alanında öncü bir kadın gazeteci olan Ayşe Arman, Akasya Sohbetleri’nin konuğu oluyor. Ayşe Arman 1 Mart Çarşamba günü Akasya’daki söyleşisinde cesur ve başarılı kadınlar üzerine bir sohbet gerçekleştirecek.
Ağırladığı konuklar ve birbirinden zengin konu başlıklarıyla Akasya Sohbetleri ziyaretçilerine dolu bir program sunmaya devam ediyor. Akasya Sohbetleri’nin bu seferki konuğu, yaptığı röportajlar ve dikkat çektiği konularla alanında öncü bir gazeteci olan Ayşe Arman. Başarılı gazeteci, bu sefer Dünya Kadınlar Günü öncesinde “Cesur ve Başarılı Kadınlar” konusunu irdeleyecek.
Hem gündeme getirdiği konular hem de kişisel özellikleriyle her zaman “cesur” bir kadın olarak gösterilen Ayşe Arman,  “Ben eğer cesaret göstermeseydim, şu anda bulunduğum yerde olamazdım. Kendimi keşfedemez, hayallerimi gerçekleştiremezdim” diyor. Öyle anlaşılıyor ki Ayşe Arman için cesaret sadece bir kahramanlık duygusu değil, aynı zamanda insanın kendini keşfetmesi, hayallerini gerçekleştirmesi için önemli bir araç. Ayşe Arman’ın cesur ve başarılı kadınlarla ilgili neler söyleyeceğini merak ediyorsanız, 1 Mart Çarşamba günü saat 15.00’te Akasya’daki söyleşiyi kaçırmayın.
Akasya’daki diğer etkinliklerin programına www.ak-asya.com.tr adresinden ve sosyal medya hesaplarından ulaşmak mümkün.
Akasya’ya ulaşım çok rahat
İstanbul Anadolu Yakası’nın seçkin semtlerinden ve konumu itibarıyla  İstanbul'un en merkezi noktalarından biri olan Acıbadem'in kalbinde yer alan Akasya, sahip olduğu yüksek standartları ulaşım kolaylığıyla birleştiriyor.
Ana yollara, metro hattına ve köprülere doğrudan erişimi olan Akasya'ya;
15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nden 4 km yaklaşık 5 dk
Kozyatağı'ndan 4 km yaklaşık 5 dk
Suadiye'den 10 Km yaklaşık 7 dk
Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'nden 15 km yaklaşık 10 dk'da ulaşmak mümkün.