Farklı ürün gruplarında düzenlediği indirimler ve sunduğu ayrıcalıklı fırsatlarla aile bütçesine katkıda bulunan Migros, yeni kampanyası ile kazandırmaya devam ediyor. Migros, 2 Mart Perşembe günü Money Club özellikli kartlar veya Money Bonus kredi kart ile alışveriş yapan herkese 2 Kat Money puan hediye ediyor.
Özgün markalarıyla temel ihtiyaç ürünlerinde ve yüzlerce markadan 1.500’den fazla sarı etiketli ürünle her gün en iyi fiyat garantisi sunan Migros, gerçekleştirdiği kampanyalar ve alışverişlere kazandırdığı Money puanlarla aile bütçesine katkıda bulunuyor. Migros, 2 Mart Perşembe günü gerçekleşecek kampanya kapsamında alışverişleri Money yağmuruna tutacak. Money Club özellikli kartlar veya Money Bonus kredi kartı ile 2 Mart’ta Migros mağazaları ve Migros Sanal Market’ten alışveriş yapan herkes 2 kat Money puan kazanıyor.
Temel ihtiyaç ürünlerinde çifte fırsat
Ailelerin temel ihtiyaçları düşünülerek hazırlanan kampanya çerçevesinde tek seferde 30 TL’lik çay ve kahve alışverişi yapanlar 8 Money yerine 16 Money, tek seferde 20 TL’lik Uzman Kasap markalı köfte alışverişi yapanlar 6 Money yerine 12 Money kazanacak. Tek seferde 30 TL’lik tuvalet kağıdı harcaması yapanlar ise 6 Money yerine 12 Money’e sahip olacak. Migros müşterileri, kasa fişinde ve Mobil uygulamada yer alan Tam Bana Göre tekliflerinden kazanacakları Money puanları da ikiye katlayacak.
Kampanyaya katılanların kazandıkları Money’ler iki gün içinde Money Club özellikli kartlarına yüklenecek ve 30 Haziran 2017’ye kadar kullanılabilecek. Kampanyadan yararlanmak isteyenlerin yapmaları gereken tek şey; Money kampanyaları için MONEY, Tam Bana Göre kampanyaları için TAMBANAGORE yazıp 5858’e göndermek, Migros Mobil uygulaması üzerinden ya da kasada kayıt yaptırmak.