Alternatif Telekom sektörünün öncüsü Millenicom kampanyalarına bir yenisini daha ekliyor. Müşterilerine sunduğu avantajlı fiyatlar ve işbirlikleriyle adından söz ettiren Millenicom, bu kez Garanti Bankası ile yeni bir işbirliğine imza atıyor. İşbirliği kapsamında Garanti Bankası müşterileri, Millenicom’un fiber internet hızına ilk 12 ay boyunca sadece 42,90 TL’ye sahip olabilecek.
Millenicom’un avantajlı dünyası, kapılarını bu kez Garanti Bankası müşterileri için açıyor. Garanti Bankası ile işbirliğine imza atan Millenicom, Garanti müşterilerine özel, 24 ay taahhütlü internet kampanyasını başlatıyor. Kampanya kapsamında Garanti müşterileri Millenicom’un fiber hızlı internetine ilk 12 ay boyunca 42,90 TL’ye, geri kalan 12 ay boyunca ise 52,90 TL’ye sahip olabilecek. Üstelik evde kurulum ücreti de Millenicom’dan hediye!
Taahhüt bozma bedeli Millenicom’dan!
Kampanyanın avantajları sadece fiyatlarıyla sınırlı kalmıyor. Millenicom, Garanti Bankası müşterileri için 120 TL’ye kadar taahhüt bozma bedelini de karşılıyor. Ayrıca evinde sabit telefon kullanmayan müşteriler de telefonsuz internet hizmetinden yararlanabiliyor. Sabit telefon hizmeti almak isteyen müşteriler için ise kampanya kapsamında ayda 41 TL yerine sadece 10 TL’ye sabit telefon hizmeti sunuluyor. Üstelik sabit telefonun yanında 3000 dakika konuşma da hediye ediliyor.
Kampanyaya nasıl başvuruluyor?
Millenicom’un internet kampanyasından yararlanmak isteyen Garanti Bankası müşterileri, www.doping.com.tr/garanti adresinden veya 0 850 333 0 333 numaralı Millenicom çağrı merkezinden, 31 Mart 2017’ye kadar başvuru yapabiliyor.