‘Dünya Kadınlar Günü’nde Nilgün Belgün ve Oylum Talu kadınların keyifli dünyasını konuşmak üzere bir araya geliyor. Yüksek enerjileri ve kahkahalarıyla tanınan iki ünlü isim 8 Mart Çarşamba günü saat 14.00’te Akbatı AVYM’de misafirler ile keyifli bir sohbet gerçekleştirecek. Söyleşi öncesi kadınlarla ilgili konuşan Belgün, Türkiye’de özellikle küçük şehirlerde ve köylerde kadın olmanın daha da zor olduğunu belirterek “Ben de işim gereği cinsel obje olarak görülmemek için çok uğraştım” diyerek kendi anılarını da anlattı.
Hayatın her alanını şekillendiren kadınların öneminin vurgulandığı 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde iki ünlü kadın, tiyatro sanatçısı Nilgün Belgün ve sunucu Oylum Talu kadınlığın değerini hatırlamak ve hatırlatmak için bir araya geliyor. 8 Mart Çarşamba günü Akbatı’da buluşacak olan iki ünlü isim, misafirlerle kadın dünyasını konuşacak.
Kadınlar Günü’ne özel gerçekleşecek söyleşide Belgün ve Talu misafirlerle kadın olmanın tüm detayları ve kadınların keyifli dünyası üzerine sohbet edecek. Kadın olmaktan dolayı memnunluğunu her fırsatta dile getiren ve kadınlar için sayısız projeye imzasını atan Belgün, kadının her zaman kendi ayakları üzerinde duran, dimdik, eğitimli, bilinçli ve farkındalık sahibi olması gerektiğini savunuyor.  “Ülkemdeki kadınların eğitimli, bilgili ve her şeyin bilincinde olmasını istiyorum. Bunun için çaba sarf ediyorum. Türkiye’de özellikle küçük şehirlerde ve köylerde kadın olmak daha da zor.Ben de işim gereği cinsel obje olarak görülmemek için çok uğraştım” diyen Nilgün Belgün, Oylum Talu moderatörlüğünde kadınların gücü ve bu gücün farkında olmaları üzerine düşüncelerini katılımcılarla paylaşacak.