İçiminoların birbirinden eğlenceli yeni karakterleri 23 Nisan’da Kidzmondo’da çocuklarla buluştu. Yeni karakterlerin heyecan dolu macerasına katılan çocuklar İçim Süt Fabrikası’nda kendi meyveli ve çikolatalı sütlerini hazırladılar.
İçimino’nun yeni karakterleri Kidzmondo’da yapılan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı özel etkinliğinde çocuklarla buluştu. Etkinliğe katılan çocuklar, İçim Süt Fabrikası’nda, İçimino karakterleri ile birlikte kendi sütlerini hazırladı. Çocuklar lezzetli sütlerinin tadına bakarken yeni İçimino karakterleriyle birlikte eğlenceli bir gün geçirdi. Yüz boyama aktivitelerine katılan çocuklar, özel boyama kitabında yer alan yeni karakterlerin maceralarını da içlerinden geldiği şekilde renklendirdi. Tüm çocuklar, etkinliklerden sonra kendilerine verilen hediyeler ile 23 Nisan coşkusunu neşe ile kutladılar.
Çocuklara süt ve süt ürünlerini en doğal ve taze şekilde sunan ve annelerin güvenle tercih ettiği İçim İçimino, şeker oranı düşürülmüş, kalsiyum ve protein kaynağı, D vitaminli zenginleştirilmiş formülü ile ek katkı maddesi içermeden çocukların sağlıklı gelişimlerine de destek oluyor.