Herbalife Formül 1 Besleyici Shake karışımlarıyla ister kilonuzu koruyun, ister kilo kontrolünüzü ele geçirip, yaza ideal kilonuzda girin. Fındık, Vanilya ve Çikolata aromalı seçenekler sunan Herbalife Formül 1 Besleyici Shake karışımlarıyla yaza hazır olun.
Havalar ısınırken kışın aldığımız kilolar ve ideal kilomuzu korumanın önemi ortaya çıkıyor. Günlük koşturmaca ve iş hayatının yoğunluğu, bizleri kısa zamanda tüketilen, sağlıksız yiyeceklere yönlendirebiliyor ya da bu koşuşturma içersinde uzun süre aç kalıp sonraki öğünde yüksek kalori almamıza neden olabiliyor. Bu sağlıksız döngü ile kilo artışı ve ideal kilonuzu koruyamama gibi durumlar kaçınılmaz bir hal alıyor. Herbalife Formül 1 Besleyici Shake, günlük olarak alınması önerilen protein ile vitamin ve mineral gibi temel besinlerin bileşiminden oluşan içeriği ile pratik ve lezzetli bir öğün alternatifi sunuyor.
Vitamin ve Minarellerce Zengin Shake
Formülünde B vitaminleri, C vitamini, kalsiyum ve demir bulunan Herbalife Formül 1 Shake karışımları, toplamda 22 vitamin ve mineral içeriyor.
Formül 1 öğün yerine geçen Shake’ler; dengeli bir karbonhidrat, protein, yağ ve lif içeriğine sahiptir ve düşük enerjili beslenme düzenlerinde gün içinde bir veya iki öğün yerine geçerek alınan kalorinin kontrol altında tutulmasına yardımcı olmak için geliştirilmişlerdir.Herbalife Shake karışımının tek kullanımlık paket seçenekleri sayesinde istediğiniz her yerde rahatça öğününüzü atlamadan gerekli vitaminler ile formda kalmaya devam edebilirsiniz.
İstediğin Herbalife Shake Lezzetini Yudumla
İster evde, ister işte Herbalife Besleyici Shake karışımlarını keyifle yudumlayın. Vanilya, fındık ve çikolata aromalı olmak üzere 3 farklı lezzet seçeneği sunan Herbalife Besleyici Shake’lerin, tek kullanımlık paket seçeneği sayesinde şimdi taşınması çok daha kolay. Herbalife Formül 1 Besleyici Shake’i hazırlamak için 250 ml yarım yağlı süte iki çorba kaşığı (26 g) toz Formül 1 karıştırmak yeterli.
Her bir kutusu 21 porsiyon içeren Herbalife Formül 1 Besleyici Shake’in önerilen satış fiyatı: 86TL
Herbalife Ltd. Hakkında
Herbalife, 1980 yılından bu yana insanların yaşamlarını değiştiren ürünler sunan global bir beslenme şirketidir. Herbalife’ın beslenme, kilo kontrolü ve kişisel bakım ürünlerine 90’ın üzerinde ülkede, Bağımsız Herbalife Üyeleri aracılığıyla ulaşılmaktadır.
Herbalife, dünya genelinde yetersiz beslenme ve aşırı kilo problemlerine karşı yüksek kaliteli ürünler sunarak mücadele etmede kararlılıkla ilerlemektedir.
Herbalife Aile Vakfı (HFF) ve Casa Herbalife programlarını destekleyerek yeterli beslenme imkanına sahip olamayan çocukların iyi beslenmelerini sağlamaya yardımcı olmaktadır. Ayrıca Cristiano Ronaldo, LA Galaxy ve diğer pek çok şampiyon sporcunun da içinde bulunduğu 190’dan fazla dünya çapında sporcu, takım ve etkinliğin sponsorluğunu yapmaktadır.
Dünya üzerinde 8 bin’den fazla çalışanı bulunan Herbalife, 2015 yılındaki net satışlarını 4,5 milyar dolar olarak açıklamıştır.
Herbalife International’e bağlı bir şirket olarak Türkiye’deki faaliyetlerine Mart 1998’de başlayan Herbalife International Ürünleri Ticaret Ltd. Şti., Herbalife ürünlerinin Türkiye’ye ithalatını yapmaktadır. Şirket, Türkiye Doğrudan Satış Derneği’nin ve merkezi Belçika Brüksel’de bulunan Uluslararası Beslenme Destek Ürünleri Dernekleri Birliği IADSA’nın Türkiye Temsilcisi’dir.
Herbalife ürünleri, Bağımsız Herbalife Üyeleri aracılığıyla satışa sunulur.
Herbalife, tüketiciyi korumada Altın Standart sunmaktadır.
Herbalife, Spor Toto Basketbol Süper Ligi’nin Resmi Beslenme sponsorudur.
Herbalife ile ilgili daha fazla bilgi almak için Herbalife.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.
Ayrıntılı bilgi için:
Zarakol İletişim
Süreyya Erbayrak / sureyya@zarakol.com.tr / 0549 745 22 22