Tenisin Türkiye’deki en önemli destekçilerinden Türk Ekonomi Bankası (TEB), TEB BNP Paribas İstanbul Cup’ın yarı final karşılaşmasında Genel Müdürlüğünün bulunduğu Ümraniye’de kardeş okul olarak sahiplendiği Haşim İşcan İlkokulu öğrencilerini ağırladı. Kendilerine özel düzenlenen çeşitli aktivitelerle tenis dolu bir gün geçiren çocuklar, Türk tenisinin parlayan yıldızı Ayla Aksu ile tanışıp tenis oynama fırsatı buldu.
Türk Ekonomi Bankası (TEB) sponsorluğunda Türkiye Tenis Federasyonu’nun (TTF) katkılarıyla düzenlenen TEB BNP Paribas İstanbul Cup’ın 29 Nisan Cumartesi günü gerçekleşen yarı finalinde TEB, Genel Müdürlüğünün bulunduğu Ümraniye’de kardeş okul olarak sahiplendiği Haşim İşcan İlkokulu öğrencilerini tenis heyecanına ortak etti. Velileri ve öğretmenleriyle birlikte turnuva alanında ağırlanan çocuklar, yarı final karşılaşmasını izledi ve çeşitli aktivitelerle eğlenceli bir gün geçirdi. Çocuklar kendilerine özel düzenlenen etkinlikte, Türkiye tenis tarihinde ilk kez 3 kadın tenisçimizin birden ikinci tura yükseldiği TEB BNP Paribas İstanbul Cup’ta başarılı performansıyla dikkat çeken Ayla Aksu ile tanışıp tenis oynama fırsatı buldu. Çocuklar Aksu’ya tenisle ilgili sorularını yöneltirken bol bol fotoğraf çektirdi.
TEB BNP Paribas İstanbul Cup’ta şampiyonluk mücadelesi devam ederken TEB, izleyicilerin de tenis oynayarak keyifli vakit geçirmesi ve oyuncularla bir araya gelmesi için çeşitli etkinlikler düzenliyor. Kurduğu dev çadırda misafirlerini ağırlayan TEB, oluşturduğu mini kort alanıyla da izleyicilerin tenis oynayarak turnuva heyecanına ortak olmasını sağlıyor. Oyuncuların da ziyaret ettiği aktivite alanında tenis severler, yıldız raketlerle tanışıp turnuva hakkında sohbet etme ve birlikte tenis oynama fırsatı yakalıyor.
Çocuklar, TEB BNP Paribas İstanbul Open’ın da konuğu olacak
Haşim İşcan öğrencileri, 6 Mayıs tarihinde gerçekleşecek ve önde gelen erkek tenisçilerin katılacağı TEB BNP Paribas İstanbul Open’ın yarı finalinde de hem karşılaşmaları izlemek hem de kendileri için düzenlenen tenis dolu aktivitelere katılmak üzere turnuva alanına gelecek.