YUSUF ZENGİN

Atlasglobal Havayolları, ‘Efsane Cuma Kampanyası’ ile yurt içine ve yurt dışına yüzde 25 indirimli uçuş fırsatı sunuyor.
İstanbul Atatürk Havalimanı merkezli uçuş gerçekleştiren Atlasglobal, Efsane Cuma Kampanyası düzenliyor. Kampanya ile bugün saat 23.59’a kadar alınacak biletlerle, 23 Kasım 2018-31 Mart 2019 arasında yüzde 25 indirimle seyahat imkanı yakalayacak. Ancak 28 Aralık 2018-1 Ocak 2019 tarihleri arasında ise kampanya bileti alınamayacak.
İşte Efsane Cuma Kampanyası’nın Kuralları:
- İndirim oranı baz(net) ücret üzerinden PNR’daki tüm yolcular için yapılır. - İlgili kampanya Çocuk, Bebek, Öğrenci, Asker indirimi ile birleştirilmemektedir. - Kampanya, atlasglb.com web & mobil sitelerinden, mobil uygulamalarımızdan ve Atlasglobal Çağrı Merkezinden alınan biletlerde geçerlidir. - Rezervasyon opsiyon süresi için ilgili sınıfın kuralları geçerlidir. Kampanya bitimi sonrasında yapılan değişiklik işlemlerinde, sınıf farkına ek olarak yapılan indirim tutarı da tahsil edilir. - İptal ve değişiklikte ilgili sınıfın kuralları geçerlidir. - İndirimden faydalanmak için, www.atlasglb.com'da bilet satışın 3. adımında; m.atlasglb.com'da ve mobil uygulamalarda ise ödeme seçenekleri adımında Efsane Cuma kampanya seçeneği tıklanarak ödeme tamamlanmalıdır. - Kampanya tüm İç Hat, Dış Hat ve Ercan Hatlarında, yalnızca Atlasglobal Havayolları tarafından icra edilen uçuşlarda geçerlidir. Partner havayolları ile yapılan ortak uçuşlar kampanyaya dahil değildir. (Kampanya, Istanbul-Paris-Istanbul parkurunda Air France tarafından icra edilen uçuşlarda geçerlidir.) - Atlasglobal kampanya kurallarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.