YUSUF ZENGİN

Türk Hava Yolları (THY), 31 Aralık’tan bu yana uçuş başlattığı İstanbul Havalimanı’ndan 10 Aralık’tan itibaren Trabzon ve Adana’ya da sefer düzenlemeye başlayacak.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda açılışı yapılan ve 31 Ekim’den itibaren de THY’nin seferlere başladığı İstanbul Havalimanı’na iki yeni uçuş merkezi daha ekleniyor. THY Genel Müdürü Bilal Ekşi, sosyal medyadan yaptığı açıklamada, 10 Aralık’tan itibaren Trabzon ve Adana’ya da sefer başlatacaklarını söyledi.


Bilal Ekşi Twitter’dan şu açıklamayı yaptı:
İstanbul Havalimanı’na 2 yeni hat (Trabzon ve Adana) ilave ettik. Ankara, Antalya ve İzmir’e ilave olarak 10 Aralık’tan itibaren Trabzon ve Adana’ya uygun fiyatlar ile uçun hem de Büyük Proje İstanbul Hava Limanı’nı görmüş olun.

THY 7 MERKEZE UÇACAK

THY, İstanbul Havalimanı’ndan her gün Ankara, Antalya, İzmir, Bakü (Azerbaycan) ve Ercan’a (KKTC) bir sefer gerçekleştiriyor. Şirket 10 Aralık’tan itibaren Trabzon ve Adana’ya düzenlemeye başlayacağı uçuşlarla İstanbul Havalimanı’ndan düzenlediği günlük uçuş sayısını 7’ye çıkarmış olacak.