Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 17.si düzenlenen MÜSİAD EXPO’nun son gününde yaptığı konuşma öncesinde Birevim standını ziyaret etti. Cumhurbaşkanı burada Birevim’in ana sponsoru olduğu “Diriliş Ertuğrul” dizisinin senaristi ve yapımcısı Mehmet Bozdağ ve Birevim Yönetim Kurulu Başkanı Murat Çiftçi ile bir araya gelerek basın mensuplarına poz verdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan ayrıca Birevim standında Tasarrufa Dayalı Faizsiz yöntemler hakkında bilgi aldı.

Birevim standına kurulan Diriliş Ertuğrul otağında dizinin sevilen oyuncularından Nurettin Sönmez, Hakan Serim ve Oğuz Yarımay, sevenleriyle hatıra fotoğrafı çektirdi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan; Mehmet Bozdağ'dan yeni projeleri hakkında bilgi aldıktan sonra “Diriliş Ertuğrul” ekibine yeni sezonda başarılar dileyerek alandan ayrıldı.

Birevim Yönetim Kurulu Murat Çiftçi “Türkiye’de her iki evden birinin izlediği, ülkemizi tüm dünyada temsil eden, Cumhurbaşkanımızın da sevdiği “Diriliş Ertuğrul” dizisinin ana sponsoru olmaktan dolayı çok gururluyuz. Dizideki baş karakter ve Osmanlı Devleti’nin kuruluşunda en büyük adımları atan Ertuğrul Gazi’nin faizsiz sistemini bugün halen ülkemizde devam ettiriyor, herkesi ev sahibi yapmak için çalışıyoruz” dedi.