CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu ile Saadet Partisi Genel Başkanı Karamollaoğlu'nun Saadet Partisi Genel Merkezi'ndeki görüşmesi sona erdi. Görüşmenin ardından iki lider beraber kameralar karşısına geçti. Kılıçdaroğlu şöyle konuştu: Verimli bir görüşme gerçekleştirdik. Türkiye'nin sorunlarını, ekonomiyi, dış politikayı her anlamda değerlendirdik, karşılıklı görüş alışverişinde bulunduk. "İttifak olmayacak" Videoyu Oynat Karamollaoğlu ise şunları söyledi: Bu ziyaret için teşekkür ediyorum. Seçime gidiyoruz, bu atmosferi enine boyuna değerlendirmek önemli bir hadise. Bizim istediğimiz bu seçimlere giderken bir gerginlik olmasısı. Bir ittifakın söz konusu olmadığını, mümkün olduğu kadar biz seçim bölgelerinde seçime girme gayreti içinde olacağımızı ama gerekli yerlerde dirsek temasında olabileceğimizi ifade etmiştik, bu düşüncemizde kararlıyız. CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu ile Saadet Partisi Genel Başkanı Karamollaoğlu'nun Saadet Partisi Genel Merkezi'ndeki görüşmesi sona erdi.
Görüşmenin ardından iki lider beraber kameralar karşısına geçti.
Kılıçdaroğlu şöyle konuştu: Verimli bir görüşme gerçekleştirdik. Türkiye'nin sorunlarını, ekonomiyi, dış politikayı her anlamda değerlendirdik, karşılıklı görüş alışverişinde bulunduk.
"İttifak olmayacak"
Videoyu OynatKaramollaoğlu ise şunları söyledi: Bu ziyaret için teşekkür ediyorum. Seçime gidiyoruz, bu atmosferi enine boyuna değerlendirmek önemli bir hadise. Bizim istediğimiz bu seçimlere giderken bir gerginlik olmasısı. Bir ittifakın söz konusu olmadığını, mümkün olduğu kadar biz seçim bölgelerinde seçime girme gayreti içinde olacağımızı ama gerekli yerlerde dirsek temasında olabileceğimizi ifade etmiştik, bu düşüncemizde kararlıyız.