YUSUF ZENGİN Sincan Belediyesi “24 Kasım Öğretmenler Günü”nde anlamlı bir organizasyona ev sahipliği yaptı. Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan, ilçede görev yapan öğretmenler onuruna yemek verdi. Öğretmenlerle tek tek selamlaşan Başkan Ercan, öğretmenlere karanfil dağıtarak günlerini kutladı. Sincan Kültür Evinde gerçekleşen yemek programına Sincan Kaymakamı Abdullah Küçük, İlçe Milli Eğitim Müdürü Adem Solmaz, Milli Eğitimin tüm bürokratları, ilçe protokolü ve Sincan’da görev yapan tüm öğretmenler katıldı. Programın açılış konuşmasını gerçekleştiren Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan “Öğretmenlik bir gönül işidir. En ücra köşelerde en zor şartlarda bile mesleğini yerine getirmekten bir an bile imtina etmeyen gönüllüler ordusudur.“ sözleriyle tüm öğretmenlerin gününü kutladı. Başkan Ercan “Şehit olan tüm öğretmenlerimize Allah’tan rahmet diliyor, minnetle yad ediyorum. Öğretmenler gününüzü tekrar kutluyor hepinize başarı ve esenlikler diliyorum” diye konuştu. Böylesi anlamlı bir günde bir araya gelmekten son derece mutlu olduğunu ifade ederek konuşmasına başlayan Sincan Kaymakamı Abdullah Küçük de “Çocuklarımızın yetişmesinde en önemli temel unsur önce aile sonra öğretmenlerdir. Sizler anne baba kadar değerlisiniz. Bu nedenle çok ulvi, sorumluluğu yüksek, değerli bir iş yapıyorsunuz” sözleriyle öğretmenlik görevinin kutsallığından bahsetti. YUSUF ZENGİN
Sincan Belediyesi “24 Kasım Öğretmenler Günü”nde anlamlı bir organizasyona ev sahipliği yaptı. Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan, ilçede görev yapan öğretmenler onuruna yemek verdi. Öğretmenlerle tek tek selamlaşan Başkan Ercan, öğretmenlere karanfil dağıtarak günlerini kutladı.
Sincan Kültür Evinde gerçekleşen yemek programına Sincan Kaymakamı Abdullah Küçük, İlçe Milli Eğitim Müdürü Adem Solmaz, Milli Eğitimin tüm bürokratları, ilçe protokolü ve Sincan’da görev yapan tüm öğretmenler katıldı.
Programın açılış konuşmasını gerçekleştiren Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan “Öğretmenlik bir gönül işidir. En ücra köşelerde en zor şartlarda bile mesleğini yerine getirmekten bir an bile imtina etmeyen gönüllüler ordusudur.“ sözleriyle tüm öğretmenlerin gününü kutladı. Başkan Ercan “Şehit olan tüm öğretmenlerimize Allah’tan rahmet diliyor, minnetle yad ediyorum. Öğretmenler gününüzü tekrar kutluyor hepinize başarı ve esenlikler diliyorum” diye konuştu.
Böylesi anlamlı bir günde bir araya gelmekten son derece mutlu olduğunu ifade ederek konuşmasına başlayan Sincan Kaymakamı Abdullah Küçük de “Çocuklarımızın yetişmesinde en önemli temel unsur önce aile sonra öğretmenlerdir. Sizler anne baba kadar değerlisiniz. Bu nedenle çok ulvi, sorumluluğu yüksek, değerli bir iş yapıyorsunuz” sözleriyle öğretmenlik görevinin kutsallığından bahsetti.