YUSUF ZENGİN AK Parti'de kritik gün! Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bugün yapılacak AK Parti Meclis Grup Toplantısı'nda aralarında Ankara ve İzmir'in de olduğu 20 belediye başkan adayını açıklayacak. Erdoğan, hafta sonu yapılan törende 40 belediye başkanını açıklamıştı. AK Parti'nin 16'sı büyükşehir 40 il belediye başkan adayını hafta sonu törenle açıklayan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bugün 11:15'te yapılacak grup toplantısında da Ankara ve İzmir'in de aralarında bulunduğu 20 ilin adayını daha ilan edecek. Erdoğan, merakla beklenen İstanbul adayını ise Güney Amerika ziyaretinin ardından duyuracak. HANGİ İLLERİN ADAYLARI AÇIKLANACAK? Cumhurbaşkanı Erdoğan bugün; Ankara, İzmir, Balıkesir, Trabzon, Eskişehir, Hatay, Konya, Mardin, Muğla ve Sakarya Büyükşehir, Afyonkarahisar, Bingöl, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Karaman, Muş, Uşak, Yozgat ve Sivas belediye başkanlarını açıklayacak. İSTANBUL İÇİN TÖREN DÜZENLENECEK Ankara ve İzmir adayının bugün açıklanmasının ardından gözlerin çevrildiği İstanbul adayının ise Erdoğan'ın Güney Amerika seyahati sonrasında duyurulması bekleniyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti'nin bugün 11:15'tey apılacak grup toplantısında belediye başkanı adaylarını açıklayacak. Çorum - Mehmet Karadağ Bingöl - Erdal Arıkan Karaman - Mahmut Sami Şahin Sivas - Hilmi Bilgin Muş - Feyat Asya Sakarya - Ekrem Yüce Mardin - Vecdi Kahraman Uşak - Mehmet Çakın Hatay - İbrahim Güler Balıkesir - Yücel Yılmaz Trabzon - Murat Zorluoğlu Çanakkale - Ayhan Gider Konya - Uğur İbrahim Altay Ankara - Mehmet Özhaseki İzmir - Nihat Zeybekci YUSUF ZENGİN
AK Parti'de kritik gün! Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bugün yapılacak AK Parti Meclis Grup Toplantısı'nda aralarında Ankara ve İzmir'in de olduğu 20 belediye başkan adayını açıklayacak. Erdoğan, hafta sonu yapılan törende 40 belediye başkanını açıklamıştı.
AK Parti'nin 16'sı büyükşehir 40 il belediye başkan adayını hafta sonu törenle açıklayan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bugün 11:15'te yapılacak grup toplantısında da Ankara ve İzmir'in de aralarında bulunduğu 20 ilin adayını daha ilan edecek. Erdoğan, merakla beklenen İstanbul adayını ise Güney Amerika ziyaretinin ardından duyuracak.

HANGİ İLLERİN ADAYLARI AÇIKLANACAK?
Cumhurbaşkanı Erdoğan bugün; Ankara, İzmir, Balıkesir, Trabzon, Eskişehir, Hatay, Konya, Mardin, Muğla ve Sakarya Büyükşehir, Afyonkarahisar, Bingöl, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Karaman, Muş, Uşak, Yozgat ve Sivas belediye başkanlarını açıklayacak.
İSTANBUL İÇİN TÖREN DÜZENLENECEK
Ankara ve İzmir adayının bugün açıklanmasının ardından gözlerin çevrildiği İstanbul adayının ise Erdoğan'ın Güney Amerika seyahati sonrasında duyurulması bekleniyor.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti'nin bugün 11:15'tey apılacak grup toplantısında belediye başkanı adaylarını açıklayacak. 
Çorum - Mehmet Karadağ
Bingöl - Erdal Arıkan
Karaman - Mahmut Sami Şahin
Sivas - Hilmi Bilgin
Muş - Feyat Asya
Sakarya - Ekrem Yüce
Mardin - Vecdi Kahraman
Uşak - Mehmet Çakın
Hatay - İbrahim Güler
Balıkesir - Yücel Yılmaz
Trabzon - Murat Zorluoğlu
Çanakkale - Ayhan Gider
Konya - Uğur İbrahim Altay
Ankara - Mehmet Özhaseki
İzmir - Nihat Zeybekci