YUSUF ZENGİN Binali Yıldırım için özel düzenleme yapılıp yapılmayacağına sorusuna ise şu yanıtı verdi: "Bunu kim söylüyorsa iddiasını ispatlamakla mükelleftir. İstanbul adayı ile ilgili çalışmalar yürütülüyor. İstanbul gibi bir yerden aday çıkarmama gibi bir sorun yok, her şey tıkır tıkır gidiyor. Sadir Durmaz ve Mehmet Özhaseki teknik çalışmaları yapıyor. Neticelendikten sonra bize takdim edecekler kalan yerleri de oturup konuşacağız." "MHP İLE KARŞILIKLI JESTLER OLACAK" Cumhurbaşkanı Erdoğan, İstanbul adaylığı hakkında yaptığı açıklamanın ardından, "MHP ile karşılıklı mutabakat varsa karşılıklı jestler olacak." dedi. "OSMANİYE, ADANA MHP'YE BIRAKILABİLİR Mİ?" Erdoğan, "Osmaniye, Adana MHP'ye bırakılabilir mi?" sorusuna "Niye olmasın. Bahçeli ile G-20 dönüşünde görüşme her zaman olabilir" şeklinde cevap verdi. YUSUF ZENGİN 
Binali Yıldırım için özel düzenleme yapılıp yapılmayacağına sorusuna ise şu yanıtı verdi: "Bunu kim söylüyorsa iddiasını ispatlamakla mükelleftir. İstanbul adayı ile ilgili çalışmalar yürütülüyor. İstanbul gibi bir yerden aday çıkarmama gibi bir sorun yok, her şey tıkır tıkır gidiyor. Sadir Durmaz ve Mehmet Özhaseki teknik çalışmaları yapıyor. Neticelendikten sonra bize takdim edecekler kalan yerleri de oturup konuşacağız."
"MHP İLE KARŞILIKLI JESTLER OLACAK"
Cumhurbaşkanı Erdoğan, İstanbul adaylığı hakkında yaptığı açıklamanın ardından, "MHP ile karşılıklı mutabakat varsa karşılıklı jestler olacak." dedi.
"OSMANİYE, ADANA MHP'YE BIRAKILABİLİR Mİ?"
Erdoğan, "Osmaniye, Adana MHP'ye bırakılabilir mi?" sorusuna "Niye olmasın. Bahçeli ile G-20 dönüşünde görüşme her zaman olabilir" şeklinde cevap verdi.