AK Parti'nin Rize Belediye Başkanı adayı Rahmi Metin, kentte gelişinde coşkuyla karşılandı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, Haliç Kongre Merkezinde düzenlenen AK Parti Belediye Başkan Adayları Tanıtım Toplantısı'nda, Rize Belediye Başkanı adayı olarak açıklanan Metin, İstanbul'dan Rize'ye döndü. AK Parti İl Başkanı İshak Alim, Yönetim Kurulu üyeleri, ilçe başkanları, belediye başkanları, teşkilat mensupları ve çok sayıda vatandaş tarafından karşılanan Metin, herkesle tokalaşarak tebrikleri kabul etti. Metin, yaptığı açıklamada, Rizelilerin bu teveccühüne layık olmaya çalışacaklarını belirterek, "Önemli olan bugün başlarken değil, 5 yıl sonra buradan ayrılırken sizlerin teveccühüne layık olabilmektir. Hep birlikte çalışacağız. Bu anlamda tüm Rizeli hemşehrilerimin her zaman desteğine ihtiyacım olacak." dedi. AK Parti'nin Rize Belediye Başkanı adayı Rahmi Metin, kentte gelişinde coşkuyla karşılandı.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, Haliç Kongre Merkezinde düzenlenen AK Parti Belediye Başkan Adayları Tanıtım Toplantısı'nda, Rize Belediye Başkanı adayı olarak açıklanan Metin, İstanbul'dan Rize'ye döndü.
AK Parti İl Başkanı İshak Alim, Yönetim Kurulu üyeleri, ilçe başkanları, belediye başkanları, teşkilat mensupları ve çok sayıda vatandaş tarafından karşılanan Metin, herkesle tokalaşarak tebrikleri kabul etti.
Metin, yaptığı açıklamada, Rizelilerin bu teveccühüne layık olmaya çalışacaklarını belirterek, "Önemli olan bugün başlarken değil, 5 yıl sonra buradan ayrılırken sizlerin teveccühüne layık olabilmektir. Hep birlikte çalışacağız. Bu anlamda tüm Rizeli hemşehrilerimin her zaman desteğine ihtiyacım olacak." dedi.