Yönetmen ve senarist Çağan Irmak’ın yeni filmi ‘Bizi Hatırla’nın Ankara galası Ankara Optimum AVM’de gerçekleşti. Çağan Irmak, Özge Özberk ve filmin ünlü oyuncuları film öncesi sinemaseverler ile bir araya geldi. Ankara’nın alışveriş ve eğlence merkezi Ankara Optimum AVM, Çağan Irmak’ın senaryosunu kaleme aldığı ve yönetmenliğini üstlendiği ‘Bizi Hatırla’ filminin özel gösterimine ev sahipliği yaptı. Çağan Irmak, Özge Özberk ve filmin oyuncularının katıldığı ‘Bizi Hatırla’ film gösterimi öncesinde gerçekleşen söyleşide oyuncular sevenleriyle bir araya geldi, ardından hep birlikte filmi izledi. Film gösterimi sonrası ünlü isimler hayranlarıyla birlikte selfie çektirerek bu büyük sevgiyi ölümsüzleştirdi. Filmin Konusu Kaan (Tolga Tekin) bin bir emek ve zorlukla çalışma hayatında yükselmiş, başarılı bir iş kariyerine sahip olmuştur. Eşi, iki çocuğu ve işiyle ilgilenirken, bir sahil şehrinde yaşayan babası Eşref'i (Altan Erkekli) ise biraz ihmal etmiştir. Ancak günün birinde babasının geçirdiği rahatsızlık, onu babasının yanına gitmeye zorlar, ancak yoğun işlerinden ötürü babasını İstanbul'a, evine getirmeyi tercih eder. Son derece iyi niyetli ve iyi kalpli bir insan olan Eşref Bey, burada yük olduğunu hissedince geri dönmek ister. İçindeki bulundukları güç durum, özellikle Kaan için zor kararlar almayı ve sıkı bir vicdan muhasebesini gerektirecektir. Bilgi için: Gizem Çimen Ayvazoğlu / Ünite İletişim (212) 272 93 13 gizem.ayvazoglu@unite.com.tr; www.unite.com.tr Yönetmen ve senarist Çağan Irmak’ın yeni filmi ‘Bizi Hatırla’nın Ankara galası Ankara Optimum AVM’de gerçekleşti. Çağan Irmak, Özge Özberk ve filmin ünlü oyuncuları film öncesi sinemaseverler ile bir araya geldi.
Ankara’nın alışveriş ve eğlence merkezi Ankara Optimum AVM, Çağan Irmak’ın senaryosunu kaleme aldığı ve yönetmenliğini üstlendiği ‘Bizi Hatırla’ filminin özel gösterimine ev sahipliği yaptı.
Çağan Irmak, Özge Özberk ve filmin oyuncularının katıldığı ‘Bizi Hatırla’ film gösterimi öncesinde gerçekleşen söyleşide oyuncular sevenleriyle bir araya geldi, ardından hep birlikte filmi izledi.
Film gösterimi sonrası ünlü isimler hayranlarıyla birlikte selfie çektirerek bu büyük sevgiyi ölümsüzleştirdi.
Filmin Konusu
Kaan (Tolga Tekin) bin bir emek ve zorlukla çalışma hayatında yükselmiş, başarılı bir iş kariyerine sahip olmuştur. Eşi, iki çocuğu ve işiyle ilgilenirken, bir sahil şehrinde yaşayan babası Eşref'i (Altan Erkekli) ise biraz ihmal etmiştir. Ancak günün birinde babasının geçirdiği rahatsızlık, onu babasının yanına gitmeye zorlar, ancak yoğun işlerinden ötürü babasını İstanbul'a, evine getirmeyi tercih eder. Son derece iyi niyetli ve iyi kalpli bir insan olan Eşref Bey, burada yük olduğunu hissedince geri dönmek ister. İçindeki bulundukları güç durum, özellikle Kaan için zor kararlar almayı ve sıkı bir vicdan muhasebesini gerektirecektir.
Bilgi için: Gizem Çimen Ayvazoğlu / Ünite İletişim (212) 272 93 13
gizem.ayvazoglu@unite.com.tr; www.unite.com.tr