YUSUF ZENGİN Havaalanları Yer Hizmetleri şirketi Havaş’ın İzmir İstasyonu, Eskişehir Teknik Üniversitesi Sivil Havacılık Kulübü’nü ağırladı. Havalimanına gelen üniversite öğrencilerine sivil havacılık ve yer hizmetleri faaliyetleri konusunda teorik ve pratik bilgi verildi. Havaş, Eskişehir Teknik Üniversitesi Sivil Havacılık Kulübü’nün organize ettiği öğrenci gurubunu İzmir Adnan Menderes Havalimanı’nda ağırladı. Havaş yetkilileri, Adnan Menderes Havalimanı’na düzenlenen ziyaret kapsamında teknik gezi gerçekleştiren öğrencilere sivil havacılık ve yer hizmetleri faaliyetleri konusunda bilgi aktardı. 28 HAVALİMANINDA HİZMET SUNUYOR! Havaş; yurt içinde İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Antalya, Bodrum, Dalaman, Gaziantep, Gazipaşa-Alanya, Trabzon, Kayseri, Kastamonu, Konya, Şanlıurfa, Şırnak, Sivas, Adıyaman, Muş, Elazığ, Batman, Nevşehir, Sinop, Merzifon, Ağrı, Kütahya, Ordu-Giresun  olmak üzere 26 havalimanında, yurt dışında Letonya’da Riga Havalimanı’nda ve Suudi Arabistan’da Medine Havalimanı’nda olmak üzere 2 istasyonda yer hizmeti veriyor. Havaş, müşterilerine daha iyi, kaliteli ve hızlı hizmet sunmak amacı ile İstanbul Atatürk Havalimanı, Ankara Esenboğa Havalimanı ve İzmir Adnan Menderes Havalimanı’nda ithalat ve ihracat antrepo hizmeti de sağlıyor. YOLCU TAŞIMA HİZMETİ DE SUNUYOR Havaş; Ankara, İzmir, Antalya, Adana, Bodrum, Dalaman, Elazığ, Gaziantep, Gazipaşa-Alanya, Hatay, Hopa, Kayseri, Konya, Malatya, Ordu-Giresun, Trabzon, Samsun, Sivas ve Şanlıurfa Havalimanlarında, havalimanı ile şehir merkezi arasında uçak konforuna sahip otobüsleri ile yolcu taşımacılığı hizmeti veriyor. YUSUF ZENGİN
Havaalanları Yer Hizmetleri şirketi Havaş’ın İzmir İstasyonu, Eskişehir Teknik Üniversitesi Sivil Havacılık Kulübü’nü ağırladı. Havalimanına gelen üniversite öğrencilerine sivil havacılık ve yer hizmetleri faaliyetleri konusunda teorik ve pratik bilgi verildi.
Havaş, Eskişehir Teknik Üniversitesi Sivil Havacılık Kulübü’nün organize ettiği öğrenci gurubunu İzmir Adnan Menderes Havalimanı’nda ağırladı. Havaş yetkilileri, Adnan Menderes Havalimanı’na düzenlenen ziyaret kapsamında teknik gezi gerçekleştiren öğrencilere sivil havacılık ve yer hizmetleri faaliyetleri konusunda bilgi aktardı.

28 HAVALİMANINDA HİZMET SUNUYOR!
Havaş; yurt içinde İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Antalya, Bodrum, Dalaman, Gaziantep, Gazipaşa-Alanya, Trabzon, Kayseri, Kastamonu, Konya, Şanlıurfa, Şırnak, Sivas, Adıyaman, Muş, Elazığ, Batman, Nevşehir, Sinop, Merzifon, Ağrı, Kütahya, Ordu-Giresun  olmak üzere 26 havalimanında, yurt dışında Letonya’da Riga Havalimanı’nda ve Suudi Arabistan’da Medine Havalimanı’nda olmak üzere 2 istasyonda yer hizmeti veriyor.
Havaş, müşterilerine daha iyi, kaliteli ve hızlı hizmet sunmak amacı ile İstanbul Atatürk Havalimanı, Ankara Esenboğa Havalimanı ve İzmir Adnan Menderes Havalimanı’nda ithalat ve ihracat antrepo hizmeti de sağlıyor.
YOLCU TAŞIMA HİZMETİ DE SUNUYOR
Havaş; Ankara, İzmir, Antalya, Adana, Bodrum, Dalaman, Elazığ, Gaziantep, Gazipaşa-Alanya, Hatay, Hopa, Kayseri, Konya, Malatya, Ordu-Giresun, Trabzon, Samsun, Sivas ve Şanlıurfa Havalimanlarında, havalimanı ile şehir merkezi arasında uçak konforuna sahip otobüsleri ile yolcu taşımacılığı hizmeti veriyor.