YUSUF ZENGİN

Türk Hava Yolları (THY) Genel Müdürü Bial Ekşi, Meteoroloji Genel Müdürü Volkan Mutlu Coşkun’u ziyaret etti. İki kurum, veri paylaşımına yönelik işbirliğine vardı.

Bilal Ekşi’nin ziyareti ile ilgili Meteoroloji Genel Müdürü Volkan Mutlu Coşkun ile kurumun internet sitesinden bilgi verildi. Genel Müdür Coşkun,  THY ile verdikleri hizmetler ve yapabilecekleri projeler hakkında görüştüklerini ifade ederek, veri paylaşımına yönelik imza attıklarını kaydetti. Coşkun, “Havacılık sektörü için hayırlara vesile olmasını temenni ederim.” dedi.

ATATÜRK ODASI’NI GEZDİ

 Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün Twitter hesabından yapılan açıklamada ise THY Genel Müdürü Bilal Ekşi’nin Kurum Genel Müdürü Volkan Coskun’u ziyaret ettiğini ve ziyaretin ardından gerçekleşen toplantıda ise Genel Müdürlüğün havacılık sektörü için hazırladığı hizmetlerin tanıtımı yapılarak meteorolojik veri paylaşımı konusunda işbirliğine varıldığı belirtildi. Açıklamada ayrıca Ekşi ve beraberindeki heyetin, toplantı sonrası Atatürk Odası’nı gezerek Genel Müdür Coşkun’dan bilgi aldığı kaydedildi

.