YUSUF ZENGİN

Pegasus Havayolları, en az ön lisans mezunu tecrübeli kabin memuru (hostes) alımı yapılacağını duyurdu.

İstanbul’un Anadolu yakasındaki Sabiha Gökçen Havalimanı merkezli uçuş düzenleyen Pegasus, iyi derecede İngilizce bilen hostes alımı yapacak.

İşte müracaatlarda aranan şartlar:

T.C. Vatandaşı

En az, üniversitelerin ön lisans bölümlerinden mezun (Lise mezunu adaylarımızın başvuruları dikkate alınmayacaktır.)

Havayolu Şirketlerinde Kabin Memurluğu tecrübesi olan ya da Kabin Memuru yetkili temel kuruluşlarından geçerli eğitimi bulunuan

·İyi derecede İngilizce bilgisine sahip (İkinci dil tercih sebebidir.)

·Bayan adaylarda 1,60-1,75; Erkek adaylarda 1,70- 1,85 boy aralığına sahip

·30 yaşını aşmamış

·Yurt içi ve yurt dışı uzun süreli konaklamalı görevlerde engeli bulunmayan

·Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış veya en az iki yıl tecilli

·İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden veya edebilecek durumda olan

PEGASUS HAKKINDA

Türkiye’de havacılık sektörünü değiştiren Pegasus Hava Yolları, 5 bin kişilik deneyimli kadrosu, üstün emniyetli ve kalite anlayışıyla sunduğu uygun fiyatlı hizmetleriyle Türkiye’nin lider düşük maliyetli hava yoludur.
 
Hava yolu ile yolculuğun herkesin hakkı olduğuna inanan Pegasus, uyguladığı “Düşük Maliyetli Hava Yolu” modeli ile misafirlerine uygun fiyatlı, zamanında kalkan ve genç uçaklarla seyahat etme imkânı sağlamaktadır. Pegasus Hava Yolları, misafirlerini 36’si yurt içinde, 72’si yurt dışında olmak üzere toplam 42 ülkede 112 noktaya ulaştırmaktadır. 5,80’lik yaş ortalamasıyla Türkiye’nin en genç filosuna sahip olan Pegasus, zamanında kalkış oranını 2017 yılının ilk 9 ayı sonunda yüzde 84,15’e yükseltmiştir. Pegasus Hava Yolları, dünyanın devlet destekli markalaşma programı Turquality’ye kabul edilen ilk hava yolu şirketidir.