YUSUF ZENGİN

Türkiye'nin ilk ve tek Cumhurbaşkanlığı ailesi, Belediye Başkan Aday ve Adaylarının yayınlandığı AK Türkiye E- Dergimizi haftada en az 600 bin kişi okuyor.
Reklam ve haberlerinizin yayınlanması için turkiyehaberci1@gmail.com
AK TÜRKİYE  E-dergisini okumak için tıklayınız

CUMHURBAŞKANI ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin yerel seçim için Aksaray Belediye Başkanı adayının, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Personel Daire Başkanı Evren Dinçer olduğunu açıkladı.

AK Parti Aksaray Belediye Başkan Adayı Evren Dinçer Oldu? Adalet ve Kalkınma Partisi'nin Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy yaptığı açıklamada: AK Parti Aksaray Belediye Başkan Adayı Evren Dinçer olmuştur. Partimize, şehrimize hayırlı uğurlu olsun" dedi.  Peki AK Parti Aksaray Belediye Başkan Adayı / Evren Dinçer Kimdir? İşte detaylar...

Peki Evren Dinçer Kimdir? AK Parti Aksaray Belediye Başkan adayı Evren Dinçer Biyografisi
Evren Dinçer 1981 Aksaray doğumlu. İlk,orta ve lise eğitimini Aksaray'da tamamlayan Evren Dinçer Lisans Eğitimini Aksaray Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi İşletme bölümünde,Yüksek Lisans eğitimini Gazi Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü , insan kaynakları yönetimi üzerine tamamladı.Enver Dinçer,Doktora Eğitimine Ankara Üniversitesi , İnsan kaynakları Yönetimi bölümünde devam ediyor.Evren Dinçer,10 şubat 2017 tarihinde yayımlanan atama kararnamesi ile Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Personel Daire Başkanlığı görevine atandı. Aksaray'ın yerlilerinden olup,Aksaray Belediyesi'nden emekli Mustafa Dinçer'in çocuğu olan Evren Dinçer 8 Temmuz 2018 tarihinde Aksaray'da yapılan düğün merasiminde Merve Anamur ile dünya evine girdi.Ak Parti Aksaray İlçe Adayları Belli Oldu mu?Alfabetik sıraya göre Aksaray ilçeleri listesi.
Aksaray ilinde toplam 8 ilçe bulunmaktadır.
Ağaçören
Eskil
Gülağaç
Güzelyurt
Merkez
Ortaköy
Sarıyahşi
Sultanhanı