Domino’s Pizza en sevilen tatlarını bir araya getirdiği Paketos’u lezzet tutkunlarına sunuyor.  bir Domino’s uygulamasından verilecek olan Paketos siparişi ile küçük boy pizza, elma dilim patates ve çıtır tavuk topları Domino’s Pizza severlere sadece 19,90 TL’ye ulaşıyor. Ayrıca Ye Kazan ile her 5 siparişte, 1 adet orta boy pizza da hediye ediliyor.

Türkiye’nin önde gelen evlere servis markası Domino’s Pizza, en sevilen lezzetlerini bir araya getirdiği Paketos’u müşterilerine sunuyor. Domino’s Pizza’nın vazgeçilmez tatlarından dumanı üzerinde tüten nefis bir pizza, elma dilimli patatesler ve çıtır tavuk topları Paketos’ta bir araya gelerek lezzet tutkunları için 19,90 TL’ye sunuluyor.

Domino’s Pizza ayrıca doya doya pizza yemek isteyen pizza severler için de  adresinden ya da herhangi bir Domino’s uygulamasından verilecek olan 5 siparişe, 1 orta boy pizza hediye ediyor.

Paketos ile Domino’s Pizza’nın en sevilen üç farklı lezzeti evlere servisle kapınıza gelirken, kalabalık aileler, evlerde toplanan arkadaşlar, ne kadar yese de pizzadan bir türlü vazgeçemeyenler dilediğince pizza sipariş ederek enfes lezzetlere doyuyor.

Domino’s Pizza hakkında

1960 yılında ABD’de kurulan Domino’s Pizza, bugün dünyada 85 ülkede toplam 14 binden fazla restoran işletiyor ve 2017 itibarıyla yıllık perakende satışları 12 milyar ABD Dolar’ını aşıyor. Domino’s Pizza, ülkemizdeki faaliyetlerini 22 yıldır sürdürüyor. İstanbul, Ankara ve İzmir başta olmak üzere 68 ile yayılmış 521 şubesi, Gebze, İzmir, Ankara ve Gaziantep’teki fabrikalarıyla Türkiye pizza endüstrisine öncülük ediyor. İnovasyon alanındaki yatırımları sayesinde 2017 yılında tüm dünyada dijital kanallar üzerinden 6,1 milyar dolardan fazla satış yapan Domino’s Pizza’nın, Türkiye’deki evlere servis cirosunun yüzde 55’ini de yine dijital kanallardan alınan siparişler oluşturuyor. Domino’s Pizza’nın lezzet yolculuğu, dalında kızarmış olgun domateslerinin titizlikle hasat edilmesiyle başlıyor. Gizli baharat formülü ile harmanlayarak ürettiği nefis pizza sosunu, İtalyan mozzerella üretim teknikleriyle ürettiği mozzerella ile birleştiriyor. Pizzalarda sucuk, sosis pepperoni, jambon gibi zengin şarküteri ürünleri kullanılıyor.