Trump Alışveriş Merkezi’nde yeni prömiyer yapan SefillerMüzikali’nin yönetmeni Bora Severcan geçtiğimiz akşam kardeşi Volkan Severcan’ı ağırladı. Kardeşinin sahneye koyduğu oyunu izlemek için Trump Kültür ve Gösteri Merkezi’ne gelen Volkan Severcan oldukça keyifli ve heyecanlıydı. Oyunu izlemeye gelenler arasında usta sanatçı Göksel Kortay ve devlet eski bakanı Yüksel Yalova da vardı.

Volkan Severcan oyunu çok beğendiğini, hem kardeşini hem de tüm ekibi tebrik ettiğini söyledi: “Yoksulluk, aşk, sefalet, keşmekeş, entrika, çaresizlik ve dolandırıcılık ölümsüzleşmiş bu eserin kilit noktalarından sadece birkaçı… Hepsi sahneye büyük bir ustalıkla yansımış. Bu büyük yapım, eserin güncelliğini koruyan yapısı sayesinde, büyük bir izleyici kitlesine ulaşıyor. Kardeşim Bora Severcan’ı ve tüm ekibi gönülden tebrik ediyorum”

Dünyaca ünlü yazar Victor Hugo’nun klasik romanı Sefiller’den uyarlanan müzikli oyuna; Atılgan Gümüş, Tanju Yıldırımlar, Cenk Bıyık, Ayça Tanoğlu ve Selen Severcan gibi yetenekli oyuncular hayat veriyor.