Yarattığı mekânlarla, hayattaki mutlu anların sayısını çoğaltan Tepe Home, evini yenilemek isteyenlere cazip bir fırsat sunuyor. 28 Ocak-28 Şubat tarihlerinde Tepe Home mağazalarından Garanti Shop & Fly kartıyla, 1500 TL ve üzeri alışveriş yapan müşteriler, 7 bin 500 mil kazanıyor. Hediye mil kampanyası ile Tepe Home’dan alışveriş yapmak, hayata yeni heyecanlar katıyor.

Ev dekorasyonunun öncü markası Tepe Home, her zevke hitap eden farklı konseptlerdeki zengin ürün yelpazesiyle, müşterilerinin tüm beklentilerine cevap veriyor. Yeni yılda müşterilerini çok özel kampanyalarla karşılayan Tepe Home, Garanti Bankası işbirliğinde yeni bir kampanya daha gerçekleştiriyor. 28 Ocak-28 Şubat tarihlerinde geçerli kampanya kapsamında Tepe Home’dan Garanti Shop & Fly kartıyla 1.500 TL ve üzeri alışveriş yapanlar, 7 bin 500 mil kazanıyor.

Tepe Home’da oturma gruplarından yemek odasına; genç odasından ev aksesurlarına; yatak odasından aydınlatmaya; estetiğin ön planda olduğu, hem konsept hem de stil bütünlüğünü bir arada sunan ürünler, fark yaratan tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Markanın lüks segmentteki TH Premium koleksiyonunda yer alan mobilyalar ise art deco ve ışıltılı çizgilerinin yanı sıra, göz alıcı ve modern görünümleriyle zamana meydan okuyor. Sade, modern, country ve doğal, zamansız ve şık, hayal edilen tüm yaşam alanlarını gerçeğe dönüştüren Tepe Home, yeni hediye mil kampanyası ile de müşterilerine hayalini kurdukları şehre uçabilme imkanı tanıyor.

Tepe Home’un zengin ürün seçenekleri, Tepe Home mağazaları ve www.tepehome.com.tr’ adresinden satın alınabiliyor.