İnşaat Sektörünün Değerli Temsilcisi;

Ülke ekonomimiz ve inşaat sektörünün en önemli dinamiklerinden biri olan Türk seramik, banyo ve mutfak sektörü, "UNICERA İstanbul - Seramik, Banyo, Mutfak Fuarı" 05 - 09 Şubat 2019 tarihleri arasında CNR Expo Yeşilköy'de bir araya gelecektir.

100 bin metrekarelik alanda düzenlenecek, sektörün lider firmalarına ait yüzlerce markanın yeni ürün ve hizmetlerinin sergileneceği fuarda; ziyaretçilerin yeni ürünlerle buluşması, katılımcı firmaların ise tanıtımlarını en etkili şekilde yapmaları ve iş hacimlerini artırmaları hedefleniyor.

Rekor tazelemesi öngörülen fuara , 20 bini yabancı, 85 bin profesyonel ziyaretçi hedefi ile organize edilen UNICERA; şehrin ve ihracatın merkezi CNR EXPO Yeşilköy'de, 9 Şubat tarihine kadar 130 ülkeden katılımcı ve ziyaretçileri ağırlanacak.

Türkiye'nin en büyük ihtisas fuarı olma özelliğini de taşıyan UNICERA; inşaat sektörünü de yakından ilgilendirmektedir. Fuar; inşaat sektörünün siz değerli temsilcisine, seramik sektörünün lider firmalarına ait 1200'ün üzerinde markanın yeni ürün ve hizmetlerini yerinde görüp, sektörü yakından takip edebilme imkanı da sunuyor.

Ayrıca 02 - 05 MAYIS 2019 tarihlerinde düzenlenecek olan, Türkiye'nin en büyük emlak ve gayrimenkul fuarı 2017 CNR Emlak Yatırım Projeleri ve Finansman Fuarı katılımcılarını da yakından ilgilendiren UNICERA, uluslararası bağlantılar kurmanızda da etkili olacaktır.

Türk ekonomisi ve istihdamının en büyük sektörlerinden olan inşaat sektörünün siz değerli temsilcisini UNICERA Fuarı'nda görmekten onur duyarız.