Kıyafetlerin temizliği kadar sağladığı ferahlık da kendimizi iyi ve özgüvenli hissetmemize olanak tanıyor ancak gün boyunca maruz kalınan duman gibi kokular veya ter, bu iyi hisleri bir anda silebiliyor! P&G’nin iki markası Ariel ve Febreze, bundan yola çıkarak bir araya geldi ve ortaya kötü kokuların kıyafetlere sinmesini engelleyen özel formüllü “Ariel + Febreze Etkili” çıktı.

Özellikle şehir hayatında gün boyu maruz kalınan rahatsız edici kokular nedeniyle kıyafet temiz olsa dahi yaşattığı ferahlık hissi kısa sürede kaybolabiliyor. P&G’nin iki markası, bundan yola çıkarak mükemmel temizlik sağlarken kötü kokuları yok eden bir formül ortaya çıkardı: Ariel + Febreze Etkili!

 

Ariel’in üstün leke çıkarma gücünün korunduğu bu özel formülde, Febreze’in kötü kokulara karşı savunma etkisi, kıyafet giyilir giyilmez başlıyor. Havadaki kötü koku moleküllerine karşı aktif bir koruma sağlayan Ariel + Febreze etkisiyle kıyafetlere kötü kokuların sinmesini engelleyerek sürekli olarak ferahlık hissini yaşatıyor.

 

“Ariel + Febreze Etkili”, hem beyazlar hem de renkliler için beş kilogramlık pakette tüketicilerle buluşuyor.