Sincan Belediye Başkanı ve Adayı Murat Ercan Yenikent’i ziyaret ederek vatandaşlarla hasbihal etti. Başkan Ercan Yenikent esnafını gezdi, ardından Yenikent İlksan Toki E Adası site sakinleriyle bir araya geldi.

Sincan Belediye Başkanı ve Adayı Murat Ercan esnaf ve mahalle ziyaretlerine devam ediyor. Başkan Ercan’ın bu kez durağı Yenikent oldu. Yenikent sakinleri Başkan Ercan’ı yoğun ilgiyle karşıladı.

YEREL SEÇİM İSTİŞARELERİ

Başkan Ercan, Sincan’da gerçekleştirilen hizmetler ve seçim çalışmaları hakkında Yenikent esnafıyla istişarelerde bulundu. Yolda karşılaştığı vatandaşlarla da uzun uzun sohbet eden Başkan Ercan halkın taleplerini dikkatle dinledi.

“SİNCAN İÇİN DAHA ÇOK ÇALIŞACAĞIZ”

Başkan Ercan Yenikent İlksan Toki E Adası sitesini de ziyaret etti. Seçim çalışmaları hakkında vatandaşları bilgilendiren Başkan Ercan “Sandıktan zaferle çıkmak için gece gündüz, yılmadan çalışmalarımızı sürdürüyoruz. 31 Mart akşamı hep beraber tarih yazacağımıza inanıyorum.” diye konuştu. Yenikent sakinleri de Başkan Ercan’ı ağırlamaktan mutlu olduklarını dile getirdi.