Sevgililer Günü’nde sevgilinize konfor, kolaylık ve kusursuz bir cilt hediye etmek ister misiniz? Sevgililer Günü’nde sevgilisine konforlu, keyifli ve kusursuz bir tıraş deneyimi armağan etmek isteyenlerin tercihi, dünyanın lider erkek bakım markası Gillette’ten Mach3…

Her zaman size destek olan sevgiliniz artık konforlu ve kusursuz bir tıraş deneyimini hak ediyor. Bu Sevgililer Günü’nde sevdiğinize Gillette Mach3 tıraş makineleri ile mükemmel bir sürpriz yapabilirsiniz. Son bıçak teknolojisi ile 1 aya kadar dayanıklı Gillette Mach3 tıraş makineleri ile sevgilinize hem ekonomik hem de konforlu bir tıraş deneyimi hediye edebilirsiniz.

Gillette Mach3 tıraş makinesi gelişmiş gövdesiyle daha fazla konfor ve manevra kabiliyeti sağlayarak, harika bir tıraş deneyimi sunuyor. Gillette Mach3 Turbo, turbo kesici bıçaklarıyla daha az takılma ve çekmeyle sakalları kolayca keserken, basınca göre ayarlanan hareketli başlık kıvrımlara uyum sağlayarak rahat ve daha kolay bir tıraş sağlıyor.

Hassas ciltlerde bile daha az tahrişle konforlu tıraş imkanı sunan Gillette Mach3 Sensitive tıraş makinesi, kayganlaştırıcı şeritte kullanılan Aloe vera bileşenleri ile cildi yatıştırırken, tahrişi azaltmaya da yardımcı oluyor.

Gillette Mach3’ün tavsiye edilen satış fiyatı xxTL’dir.

Gillette Mach3 Sensitive’in tavsiye edilen satış fiyatı xxTL’dir.

Gillette Mach3 Turbo’nun tavsiye edilen satış fiyatı xx TL’dir.