Tchibo, yepyeni bir kadın koleksiyonuyla atağa kalkıyor. En son trendlerle zenginleştirilen koleksiyon, günün her anına tarzıyla uyum sağlamak, aynı zamanda her ortamda şık ve rahat olmak isteyen kadınların beğenisine sunuluyor.

Tchibo, hazırladığı yeni koleksiyonla kadınları keyifli bir moda yolculuğuna davet ediyor. “Tarzın Konuşsun - Günün Her Anına Hazırsın” başlıklı koleksiyonda, renkleri, enerjisi ve yaratıcı detaylarıyla dikkat çeken birbirinden şık parçalar yer alıyor.

Tchibo’nun yeni koleksiyonu ofis yaşamından, gece davetlerine ve sokak modasına kadar günün her anında size eşlik ediyor. Sezonun favorilerinden zincir desenlerin ve pile detayların yer aldığı, dantelin değişmeyen cazibesini ve bol paça pantolonların rahatlığını hissedeceğiniz koleksiyon, moda dünyasından en son trendleri yansıtıyor.

Göz alıcı seçenekler

Bordo, sarı, lacivert ve haki renklerin öne çıktığı koleksiyonda şık bir stil oluşturmak isteyenlere göz alıcı seçenekler sunuluyor. Balon Kollu Bluz, Volanlı Bluz, Bağlamalı Sarı Bluz veya Zincir Desenli V Yaka Gömlek en güzel üst seçenekleri arasında yer alıyor. Koleksiyon, kadınları eteğin cazibesiyle buluşturuyor: Ucu Pileli Etek, Düğmeli Kalem Etek, Volanlı Ekose Etek, Haki Dokuma Midi Etek, Dantelli Siyah Etek ve Baskılı Dokuma Midi Etek, bu kategoride sunulan alternatifler arasında yer alıyor.

Elbiseler, jean’ler ve aksesuarlar da var

Tchibo, tek parça elbiseleriyle sizi davetlere hazırlıyor. Bu kategoride, V Yaka Uzun Elbise ile Zincir Desenli V Yaka Elbise seçenekleri bulunuyor. Tchibo, sokak stilinin ve özgürlüğün simgesi olan jean kombinleri de sunuyor. Yan şeritli veya nakış detaylı jean’ler, gömlekler ve bluzlarla eşleştiriliyor. Sezonun trendi Kemerli Yüksek Bel Pantolon, Kısa Paça Bol Pantolon, V Yaka ve Yuvarlak Yaka Tişörtlerin yanı sıra zarif kolyeler, küpeler ve bilekliklerle koleksiyon daha da zenginleşiyor.

Tchibo’nun yeni “Tarzın Konuşsun - Günün Her Anına Hazırsın” koleksiyonu, 13 Mart itibariyle www.tchibo.com.tr internet mağazasında, Tchibo mağazalarında ve 444 28 26 telefonla sipariş hattında müşterilerle buluşuyor.


“Tarzın Konuşsun - Günün Her Anına Hazırsın” koleksiyonundan bazı parçaların fiyatları:

* Balon Kollu Bluz 99.95 TL

* Volanlı Bluz 69.95

* Bağlamalı Sarı Bluz 69.95 TL

* Düğmeli Sarı Kalem Etek 89.95 TL

* Dantelli Siyah Etek 99.95 TL

* Baskılı Dokuma Midi Etek 99.95 TL

* Haki Dokuma Midi Etek 99.95 TL

* Ucu Pileli Etek 89.95 TL

* Volanlı Ekose Etek 99.95 TL

* Zincir Desenli V Yaka Elbise 129.95 TL

* V Yaka Uzun Elbise 129.95 TL

* Bordo Yuvarlak Yaka Tişört 44.95 TL

* Siyah V Yaka Tişört 44.95 TL

* Kırmızı Yan Şeritli Jean 119.95 TL

* Nakış Detaylı Jean 119.95 TL

* Kemerli Yüksek Bel Pantolon 109.95 TL

* Kısa Paça Bol Pantolon 89.95 TL

 

* Çiçek Baskılı Elbise 99.95 TL