“EN MODA ÇORBA”

Geçtiğimiz ay kapılarını açan Kaserol FastGood, Moda’lılarla buluşmasını "En Moda Çorba"yla kutluyor!

DİYETİSYEN DİLARA KOÇAK PİŞİRİYOR, KASEROL FASTGOOD DAĞITIYOR

“Malzemeni kap gel, çorbada senin de tuzun bulunsun!” başlıklı etkinlikte FAO Sıfır Atık Sıfır Açlık proje destekçisi, diyetisyenDilara Koçak ve ünlü instagram fenomenleri getirdikleri malzemeler ile el birliğiyle leziz bir çorba pişirecek ve herkese ikram edecek. 13 Mart 2019 Çarşamba günü 18:30 – 20:00 arasında gerçekleşecek etkinliğimizde sizi de aramızda görmekten memnuniyet duyacağız.

KASEROL HAKKINDA:

HIZLI AMA İYİ YEMEK

İstanbul’un en gözde semtlerinden Moda’da yer alan Kaserol FastGood günün her saatinde “lezzeti sağlıkla harmanlayan keyifli ve hızlı bir mola” sunuyor. Artizan sosisleri, lezzet bombası burger’lerı, dumanı tüten sıcacık çorbaları,çıtır anne patatesi,hafif ama doyurucu salatalar ve nefis dürüm seçenekleriyle Kaserol FastGood lezzetten ve sağlıklı beslenmekten vazgeçemeyenler için en doğru adres.

KASEROL MARKASI BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR

Markanın ortakları inşaat Mühendisi Koray Sabuncuoğlu, Mimar Ahmet Gökce ve Şef İhsan Mersin’in farklı mesleklerden gelmelerine rağmen yollarının kesiştiği Kaserol markasının arkasında işini tutkuyla yapan bir ekip var. Deneyimli şef İhsan Mersin’in 2014 yılında Bulgurlu’da büyük bir başarıyla hayata geçirdiği Kaserol markasının hikayesi, yeni konut ve ofis projeleriyle İstanbul’un yıldızı yükselen semtlerinden biri haline gelen Koşuyolu’nda açılan Kaserol Eating House ile ivme kazandı. Kısa zamanda Koşuyolu’nun en gözde mekanlarından birine dönüşen Kaserol Eating House’un ardından yollarına hız kesmeden Moda’daki Kaserol FastGood ile devam eden Kaserol,gastronomi alanındaki yatırımlarını büyütmeyi hedefliyor.