Anne adayları için baby shower partisine ev sahipliği yapmak vazgeçilmez bir gelenek haline geliyor. Dünyaya gelecek minikler için harika hediye seçenekleri sunan Done by Deer, herkesin keyif alacağı unutulmaz bir gün planlamanın 5 kolay adımını sıralıyor. 

Dünyaya gelecek yeni bir bebeği karşılamak ve anne adaylarının keyifli zaman geçirmesini sağlamak parti vermek için harika bir bahane. Birbirinden renkli ve eğlenceli baby shower partileri sayesinde anne adayları yakınları ile yaşadığı heyecanı ve mutluluğu paylaşıyor. Dünyaya gelecek minikler için harika hediye seçenekleri sunan Done by Deer, herkesin keyif alacağı unutulmaz bir gün planlamanın 5 kolay adımını sıralıyor. 

1. Anne adayının stresten uzaklaşacağı bir mekan belirleyin. Anne adayının rahatlayacağı ve stresten uzaklaşacağı bir yer ayarlayın. Kurulum, yemek ve temizlik gibi süreçlerin personel tarafından yönetildiği bir organizasyon düzenleyerek etkinliğin tadını çıkarmasını sağlayın. 


2. Kendini rahat ve güvende hissedeceği bir tarih seçin. Anne adayının kendini rahat ve güvende hissetmesi için trimester döneminde bir tarih belirleyin. Arkadaşlarını davet ederek onlarla görev planlaması yapın. Herkesin bu partiyle ilgili fikrini belirtmesini sağlayın ve etkinliği yardımlaşarak organize edin. 

3. Partiye neşe ve uyum katacak bir konsept belirleyin. Bebeğin cinsiyetini öğrenin ve ona göre bir konsept belirleyin. Parti ile ilgili süsleme, pasta ve hediye gibi detayları belirlediğiniz temaya uygun seçerek etkinliğe uyum ve neşe katın. 

4. Eğlenceli bir akış oluşturun. Eksiksiz bir baby shower partisinin olmazsa olmazlarının başında oyunlar gelir. Bebeğin doğum gününü, kilosunu, boyunu kimin tahmin edebileceği ile ilgili bazı oyunlar hazırlayarak hem davetlilerin birbirleriyle kaynaşmasını hem de etkinliğin eğlenceli geçmesini sağlayın. 

5. Anıları ölümsüzleştirin. Partinin en güzel anlarını birçok fotoğraf çekerek belgeleyin. Anne adayının sizi ve o anları yıllar sonra bile gülümseyerek hatırlaması için kişisel kart ve hediyeler hazırlayın. 

Yüzünüze gülümseme getiren ürünlerin tasarımından, tedarikçileri, iş ortakları ve çalışanları ile uyumlu bir çalışma ortamı yaratılmasına kadar tamamen dostane bir tavır takınan Done by Deer’de, herkesin keyif alacağı unutulmaz bir baby shower partisini planlamak için gerekli olan bütün konsept ürünlerini ve dünyaya gelecek minik için harika hediye seçeneklerini bulabilirsiniz. 

Done by Deer koleksiyonunda yer alan ürünlerin dekupe ve lifestyle görselleri ile fiyat ve içerik bilgilerine http://bit.ly/donebydeerturkiye linkinden ulaşabilirsiniz.