Genç bir cilt için

Immortelle Precious SPF 20

İki patenti ile hafif dokulu Precious Cream, 3lü bir etki sunarak kırışık görünümünü azaltır, cilde sıkılığını geri kazandırır ve çevredeki zararlı dış etkenlerden korur.

Düzenli kullanımda pürüzsüz ve sıkı bir cilt vadeden krem, gözle görülür şekilde değişim başlatır. SPF 20 güneş koruma faktörü ile optimum güneş koruması sağlar ve ince dokusu ile cildin nefes almasını kolaylaştırır

Precious Cream SPF 20 Light Texture 50 ml

FİYAT: 357 TL

 


DUYUSAL BİR DENEYİM
DIVINE CREAM SPF 20

Ölmez otunun benzersiz kokusu, seyahat severlere Korsika adasının yakınlarında olduklarını hissettirir. Korsika adasında esen tuzlu rüzgarlar, bu yabani çiçeğin güneşli notalarını taşır. Bu çiçeğin güneş sarısı rengi, Divine ürün grubunun ambalajlarına rengini vermiş ve ölümsüzlüğünü formüllere taşımıştır.

Ölmez otu (Immortelle) serisi, şüphesiz L’Occitane’ın en çok sevilen ürün gruplarından biridir. Yaşlanma karşıtı başarısı ile bilinen bu ürün grubunun güneş korumalı kremi ise yaz mevsiminin olmazsa olmazlarından; Divine Cream SPF 20.

Divine Cream SPF 20 50 ml
Fiyat: 600 TL
AYDINLIK BAKIM..

REINE BLANCHE ILLUMINATING UV SHIELD SPF 50
Aydınlatıcı UV koruma özellikli ürün cildin parlaklığını korurumaya ve cildin tonunu eşitlemeye yardımcı olur. Günlük kullanım sonucu, UV ışınlarına bariyer oluşturur.

Dış etmenlere karşı cildi korumaya, güneş etkisinde kalan cilt eşitsizliklerini önlemeye

cildin belirginleşmesine, cildin canlanmasına yardımcı olur.

Kremin içeriğindeki çayır kraliçesi (Reines des Pres), aydınlatıcı özellikleri ile bilinen zaman içerisinde kendi yapraklarını bile aydınlatan bir çiçektir. İçeriğinde salisik asit bulundurur, cildin aydınlığını artırır ve epidermik tabakayı yeniler. Nemlendirme özelliğiyle, aydınlatıcı UV korumalı ürün eşsiz yumuşaklık ve ferahlık sağlamaya, cildi koruma ve nem kazandırmaya yardımcıdır. Düzenli kullanımda cilde doğal ışıltısını kazanarak taze bir ışıltı sağlar.

 

Reine Blanche Illuminating UV Shield SPF 50, 30 ml.
Fiyat: 246 TL

 

CİLDİNİZİ BESLERKEN KORUYUN..

SHEA LIGHT COMFORTING CREAM SPF 15

Light Comforting Cream, ince ve yağsız dokusu ile karma cildin günlük temel ihtiyaçlarına yanıt verir. İçerdiği yüzde 5 shea yağı ile hassas ciltlerin kullanımına da uygundur. 48 saatlik uzun süreli nemlendirme sağlarken cildi yumuşatır. Dış etkenlerden korunan cilt gün boyu konforlu kalır.


Burkina Faso’lu kadınlar shea yağını elleriyle üretir. Bu üretim aşamasının elleri yıpratacağı düşünülse de Burkina Faslo’lu kadınların elleri inanılmaz derecede yumuşaktır. L’Occitane, özellikle bu bölgede geleneksel yöntemlerle elde edilen Shea yağının omega 6 bakımından zengin olduğunu keşfetmiştir. Bu moleküllerin cildi nemlendirmek, beslemek ve ekstra koruma sağlamak gibi eşsiz yetenekleri vardır.


Shea Light Face Cream SPF 15 50 ml
Fiyat: 186 TL

 

 


L’OCCITANE’ın Güneş Korumalı BB Kremlerini Keşfedin!

 

IMMORTELLE PRECIOUS BB KREM SPF30

Light- Medium- Fair

Ölmezotu serisinin, bu çok amaçlı formüle sahip Precious güneş koruma faktörlüBB kremi sayesinde, yazın da pürüzsüz, rahatlatan dokusu ile eşit bir cilt tonu elde ederken aynı zamandaformülündeki doğal UV filtreleri ile cildinizi, güneşin neden olduğuyaşlanma işaretlerinden korur. Immortelle Precious BB Krem serisindekiüç farklı renk seçeneğinden cildinize en uygun olanı seçebilirsiniz.

Immortelle Precious BB Krem SPF 30 40 ml

Fiyat: 265 TL

 

 

Daha fazla bilgi için:

Focus Media Team

Nilüfer PAZVANTOĞLU-Yasemin Y. Candemir

0532 5211901

nilufer@pazvantoglu.com

 


L’OCCITANE EN PROVENCE hakkında:

Gerçek Bir Hikâye...

Fransız kökenli L’OCCITANE en Provence markası, doğal içerikli güzellik ve bakım ürünleri ile kişisel bakımı keyifli bir ritüele dönüştürüyor... Akdeniz kökenli esansiyel yağlarla ve geleneksel yöntemlerle üretilen L’OCCITANE ürünleri tamamen doğal, gerçek birer yaşam sanatı ürünleri...Ürünlerde paraben, mineral yağlar ve haysansal içerikler kullanılmıyor, ürünler hayvanlar üzerinde test edilmiyor ve hammadde temini adil ticaret ve sürdürülebilir kalkınma ilkelerine göre yapılıyor...

L’OCCITANE’ın gerçek hikâyesi, 1976'da, Fransa’nın güneyinde Provence bölgesinde Olivier Baussan'ın L'OCCITANE’ı yaratmasıyla başlıyor. Akdeniz topraklarından ve tekniklerinden ilham alan Olivier Baussan, doğal ve otantik, etkili ve iştahlandırıcı çekiciliği olan cilt bakım ürünlerini ve kokularını geliştiriyor...

Dünyada 2000’den fazla, Türkiye’de online dahil 37 mağazası bulunan L’OCCITANE’ın geniş ürün yelpazesinde, cilt ve vücut bakım ürünlerinden parfümlere, banyo ürünlerinden mum ve sabunlara 500’e yakın ayrı ürün seçeneği bulunuyor.

L’OCCITANE, sadece kaliteli ürünleri ile değil, şık şişe ve ambalaj tasarımları, renkli hediye paketleri ve Provence ambiyanslı nostaljik arduaz konseptli mağazaları ile dikkat çekiyor...