Türkiye ve dünyadaki gelişmeleri izleyerek, Endüstri 4.0 kavramları ile halkla ilişkileri birleştiren bu kitap; belediyelere halkı tanıyan ve halkın ihtiyaçlarına cevap veren iletişim planları oluşturmak için bir rehber kitap olacak.

 

ENDÜSTRİ 4.0 HALKLA İLİŞKİLERLE BULUŞUYOR


Teknoloji karşısında insan emeğinin yerinin konuşulduğu bu günlerde, Endüstri 4.0 prensiplerini halkla ilişkilerle buluşturmak, insanın her zaman önemini koruyacağına dair de bir duruş belirtiyor. Bugünün gelişmiş olanaklarında kime, ne için, hangi yöntemle ve nasıl ulaşmak gerekiyor? Halkı tanımak için hangi yöntemler kullanılmalı? Akıllı şehirler kurulurken insani ilişkiler nerede kalacak? Veriye dayalı belediyecilik ve vatandaş bilimi kavramları hayatımıza nasıl etki edecek? Kurumsal iletişimin geleceğine dair ipuçları veren kitapta bu ve benzeri pek çok sorunun cevabını bulacaksınız.

 

KAYNAK KİTAP


Belediyelerin iletişim stratejilerini kuran ekiplere, halkla ilişkilerden sosyolojiye birçok alandan öğrenciye ve eğitmene; Türkiye ve dünyadan gelişmeleri derleyerek vizyon sunan bu kaynak kitap her kütüphanede yer alması gereken bir eser.