Bebeklerin en sevilen oyun arkadaşı olmaya aday Larisa and Pumpkin, 29 - 30 Mart 2019 tarihlerinde Buse Terim’in ev sahipliğinde Raffles İstanbul’da ilk defa gerçekleşecek olan Baby on the Fest’te yerini alacak. İlk olarak 8 farklı renk kombinasyonu ile modern, şık ve güvenli top havuzlarını satışa sunan Larisa and Pumpkin, minikleri eğlendirirken gelişimini de destekleyen kaliteli ve güvenli aktivite ürünleri arayan anne ve babaların gözdesi olacak.

 

Seçkin markaların ve birbirinden değerli konuşmacıların yer alacağı Baby on the Fest’e katılacak olan Larisa and Pumpkin, 2 gün boyunca ebeveynlerle ve minik ziyaretçilerle bir araya gelecek. Larisa and Pumpkin standında, çocuklar birbirinden güzel top havuzları ile keyifli ve eğlenceli bir gün geçirecek.

 

Larisa and Pumpkin, 2015 yılından bu yana Türkiye’deki ebeveynlerin bebeklerini en iyi şekilde yetiştirmeleri için kaliteli, güvenli ve sağlıklı ürünler sunarak anne - bebek sektörünün önemli oyuncularından biri haline gelen YG Group tarafından tamamen Türkiye’de üretiliyor. Şu anda annedukkan.com, shop.buseterim.com.tr, kidslivingetc.com, vibel.com.tr, bebekhouse.com ve keyifbebesi.com.tr internet siteleri ile BT Shop, Bee eat.play.love, Kids Living etc., Miya Miya Design, Bebek House, Milk Antalya, Vibel & More ve Le Petit 100 mağazalarında satışta olan Larisa and Pumpkin top havuzları, kısa bir süre içerisinde farklı online ve fiziksel mağazalarda da yerini alacak.