Yenilikçi duruşuyla koleksiyonlarına yön veren NetWork’ün İlkbahar/Yaz 2019 erkek koleksiyonu, yaklaşan bahar aylarının içinizi ısıtan coşkusunu kumaş seçimlerindeki ve renk yelpazesindeki değişimle hissettiriyor. Siyah, gri ve beyazın uyumlu rutinini pembenin sofistike enerjisiyle kıran koleksiyonun genelinde baskılı tişörtler, lazer kesim detaylar ve esnek deri montlar cesur ve hareketli erkeklere ilham veriyor.

 

Safari görünümünü şehre taşıyan Focus On Green teması, koleksiyon içinde keten kumaşlarıyla öne çıkarken yeşil ve hakinin güçlü tonları stilinize şık bir dokunuş yapıyor. Yaprak ve palmiye desenli tasarımlar ise baharın gelişinin müjdecisi.

 

Koleksiyondaki Traveler temasının çıkış noktası ise seyahat etmeyi seven erkeklere akıllı parçalar sunmak. Bu inovatif ürünler arasında kırışmayan ve az yer kaplayan parçaların yanı sıra, ütü gerektirmeyen katlanabilir takım elbise ve beşli bavul seti de bulunuyor.

 

Vazgeçilmez parçaları bir arada sunmayı hedefleyen Essentials teması trikolar, blazer ceketler ve gömleklere farklı alternatifler sunarak, basic parçalarla yalın şıklığı yakalamak isteyen erkekleri hedefliyor.