Mobil takip sistemi ile kişisel sağlık yönetimi
Akıllı telefon, tablet, bilgisayarlarda kullanım için Liv Hospital Ulus tarafından özel olarak geliştirilen “Livbook” uygulaması hem hekim hem de hasta ihtiyaçlarını tek platformda karşılıyor. “Livbook” laboratuvardaki tahlil ve radyoloji sonuçlarınızdan online randevuya, aşı ve gebelik takibi, tansiyon değerinden kan şekerinize kadar sağlıkla ilgili tüm süreçlerinizi önceki sonuçlarla karşılaştırmalı olarak gelişim grafiği içinde telefonunuzdan veya tabletinizden takip edebilir ve kendiniz, çocuğunuz ya da eşiniz için arşiv oluşturabilirsiniz. Hekim ve hasta ihtiyaçlarını tek platformda karşılayan bir mobil hasta takip sistemi olan Livbook ile hafta hafta gebelik takibinizi yapabilir, beslenme ile ilgili bilgi ve öneriler alabilir, hamileliğiniz boyunca yaptırdığınız tetkiklerden arşiv oluşturabilirsiniz.

Teknoloji ve sağlık birlikte
Livbook ile hastalar kişisel sağlık arşivlerini kendilerini kaydederek oluşturabilir ve gerektiğinde doktoruna gösterebilir. Tansiyon, nabız, şeker takibi gibi bilgileri, tablet, bilgisayar ve cep telefon aracılıyla kolaylıkla takip eden hastalar tüm sağlık bilgilerini yanında taşıyabilir. Livbook’a üye olmak için uygulamayı ücretsiz indirebilir ve üye olabilirsiniz. Ya da https://livbook.livhospital.com üzerinden de üye olabilirsiniz.

“İster evde ister tatilde hekiminizle online görüşün”
Liv Hospital Grup Koordinatörü Meri İstiroti “Liv Hospital olarak üst düzey teknolojik yatırımlar ile en etkin tanı ve tedavi hizmeti sunuyor. Uzman hekimlerin bu üst düzey teknolojiyi ve uygulamaları günlük pratiklerine sokmuş olmaları Türkiye’den değil, farklı ülkelerden de birçok misafir tarafından tercih ediliyor. Daha iyi ortamlarda daha iyi bir hizmet anlayışı ile iyi ve başarılı tıbbi sonuçlar elde ediyoruz. Sonuçlarımızı dünyanın alanındaki en iddialı merkezleri ile kıyaslayabilir düzeyde takip ediyoruz. Öncü olmaya ve teknolojik yatırımlar yapmaya devam ediyoruz. Livbook uygulaması ile kişisel sağlık arşivi oluşturmanın yanı sıra online görüşme hizmeti ile hastaneye gelmeden hekimlerle online görüme hizmeti sunuyoruz. Böylece kişi nerede olursa olsun doktoruyla görüşebiliyor. Bu bir özel hastane olarak sağlıkta bir ilk ” dedi.

Livbook ile neler yapabilirsiniz?
Randevu alabilirsiniz
Tahlil sonuçlarını görebilirsiniz
Radyoloji raporlarını indirebilirsiniz
Gebelik takibi
Aşı takibi
Doktorla görüntülü görüşme
Sonuçlarınızı doktorunuzla paylaşabilirsiniz
Livbook uygulaması ile kişi nerede olursa olsun;
Sonuç ve raporlarına tüm kişisel sağlık arşivine kolayca ulaşabilir, çocuklarınkine bile.
Aramaktan daha hızlı doktorundan randevu alabilir.
İlaçlarını kullanacağı saatleri doktoru ile beraber belirleyip zamanı geldiğinde telefonu aracılığı ile hatırlatılabilir
Güncel tahlil, rapor, gelişme ve içerikten anından haberdar olur.
Hastanın evde yaptığı tansiyon, kan şekeri vb. ölçümler anında doktoru tarafından görüntülenebilir.
Yüksek kaliteli tedavi hizmetine doğrudan akıllı telefon ile ulaşır.